K PRODEJI

STAVEBNÍ POZEMEK, HNOJICE, okr. OLOMOUC

Pokud hledáte delší dobu stavební pozemek, ale nebaví Vás ty klasické, malé pozemky bez duše v satelitních přístavbách za městem, tak si myslím, že toto je adept, který by mohl splňovat veškeré požadavky, současné náročné doby. 

Stavební pozemek v malebné vesničce Hnojice, která má lehce pod 500 obyvatel, je nyní k prodeji. Jeho velikost je 1620 m2, což je opravdu slušná porce pozemku, která rozhodně nebude klást meze jakémukoliv vyžití. 

Jedná se o bývalý grunt, který majitelé nechali na své náklady odklidit a kompletně vyčistit od všeho, co by do budoucna mělo znemožňovat výstavbu. 

Pozemek má v nejdelším bodě délku rovných 100 m a šířku okolo 16 m, což by mělo zajišťovat dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu s parkovacími místy před domem, současně také místo na bazén, garáže, dílnu či vlastní wellnes zónu.

Sítě lemují kraj pozemku, vodovod je již přivedený, cetin společně s plynem je přímo u pozemku, což je ohromné plus hlavně pro práci z domu a kanalizace je jednotná (na dešťovku i splaškový odtok), a také vede hned u pozemku.

Územně plánovací informaci, vám poskytnu společně s vyjadřovacími dokumenty k elektřině, vodě, plynu, odpadům a cetinu na svých webových stránkách.

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

ÚZEMNĚ PLÁNOVACÍ INFORMACE

SITUAČNÍ VÝKRES CETIN

SITUAČNÍ VÝKRES ČEZ

SITUAČNÍ VÝKRES GASNET

VODOVOD

KANALIZACE

CENA vč. PRÁVNÍHO SERVISU: 2.595.000,- KČ

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.