REFERENCE

"Mohu jedině doporučit jednání a komunikace paráda rychlé jednání na úrovni žádné nedorozumění/ nejasnosti se nekonali vyhověl ve všem co jsme potřebovali a to vždy s příjemným přístupem."


Markéta Dvořáková

Pana Švece znám již delší dobu a ani teď mě nezklamal. Spolupráce s ním byla nadstandartní, jeho přístup byl vstřícný, komunikace výborná, vždy dodržoval domluvené termíny. Je velmi ochotný, vstřícný, o vše se postaral i v době mé nepřítomnosti, kdy mě zastupoval při jednání s nájemníkem. . Jednání s ním je příjemná záležitost. Všem můžu realitního makléře pana Švece doporučit."
Stanislava Kubíčková

"S panem Švecem se velmi dobře spolupracovalo, nebyl problém se s ním na čemkoliv domluvit a popřípadě konzultovat některém otázky i například v 19:00 hodin večer. Velký profesionál, není to typicky realitak, který vnutí koupi a pak ho nic nezajímá. Těšíme se na budoucí jednání. "Radek Kühndel

"Pan Švec má naprosto profesionální přístup, je komunikativní, nic pro něj není problém, vše zařídil, vyřídil a navíc vždy s úsměvem. Byla pro mě radost s ním spolupracovat /prodávat."
Alena Š

"Často nedávám 5. hvězd, ale trápil jsme se s výběrem nájemníků, takhle bylo vyřešeno všechno a to během velice krátké doby. Moderní technologie, postupy, rychlost a skvělé jednání. Nic jsem nemusel zařizovat, vše co šlo bylo online a ušetřilo mi to čas, peníze a nájemník taky spokojen. Doporučuji, kdo nechce být konzerva tak tohle je ten správný směr."
Michal Zubík

"S realitní kanceláří Vašerealitka jsme byli velmi spokojení.Přes kancelář jsme kupovali byt a vše proběhlo hladce a bez problémů. Jednali jsme především s p. Švecem, který byl pohotový a vše hned dokázal zařídit. "číst více
Klára Schopfová

Zodpovězení otázek pro pana Švece

1. Jak jste byli spokojeni s prohlídkou a jak se Vám líbila zpracovaná nabídka domu? Prohlídka se nám líbila, jak prohlídka, tak i zpracována nabídka na nás udělala dojem.

číst více
Vřeský Zbyněk

Dobrý den pane Šveci, dovolte mi, abych odpověděla na vaše otázky.

1. Když jste se rozhodli prodat Váš byt, uvažovali jste o realitní kanceláři? Proč jste se nakonec, rozhodli pro nás?

číst více
Radka Burešová

O prodeji přes realitní kancelář jsme neuvažovali, jelikož jsme očekávali nižší zisk z důvodu provize. Očividně to byl názor špatný a předčasný. 😊 Vás jsme si vybrali (spíše manželka), díky Vašemu vystupování už při první komunikaci kdy jste volal s tím že jste narazil na naši inzerci.

číst více
Ptáčkovi

"S realitní kanceláří Vašerealitka jsme byli velmi spokojení.Přes kancelář jsme kupovali byt a vše proběhlo hladce a bez problémů. Jednali jsme především s p. Švecem, který byl pohotový a vše hned dokázal zařídit. "
číst více
Klára Schopfová

"Adam je inteligentní a milý. Je velice samostatný a má více než dostatečné schopnosti a zkušenosti k plnění cílů, které si stanoví. Rychle si osvojuje nové technologie a používá je ve své každodenní práci. Své úkoly si plní včas. Bude přínosem pro každou společnost, která ho zaměstná."
Tereza P.

"S panem Švecem, byla dobrá komunikace a vše proběhlo v pořádku. Řešila jsem s ním koupi i pronájem bytu. Mohu ho všem vřele doporučit, pokud hledáte ochotného, vstřícného, šikovného makléře s úsměvem na rtech. Neváhejte a využijte jeho služeb. Ještě jednou díky!"
Anna Diatková

"Adama Švece znám již od dětství. Vnímám jej jako spolehlivého člověka. K jeho prioritám patří schopnost komunikovat a vystupovat ve společnosti, je extrovert. Pana Švece mohu jako realitního makléře doporučit. Má zájem na sobě pracovat a rozvíjet se, je všestranný a univerzální člověk. Další jeho pozitivní stránkou je, že vždy chodí slušně či elegantně oblečen.
Marek Z.

"Pana Adama Švece znám již od jeho studentských let, kdy svůj volný čas trávil prací jako brigádník. A pan Adam je právě takový člověk, který hledá cestu jak problém, neboli výzvu, vyřešit a ne ji bagatelizovat. Jsem si jistý, že jako prodejce nemovitostí, bude svým zákazníkům zajišťovat dobrý servis, kvalitní služby a jeho osobní přístup bude samozřejmostí."
Michal Č.

"Adama Švece znám již delší dobu a vždycky jsem se na něj mohl ve všem spolehnout. Pokud bych měl říct něco přímo k jeho osobě, tak mě napadají jen samá pozitiva. Je to důvěryhodný člověk, který je oddaný své práci, umí komunikovat s lidmi, jedná vždycky narovinu a nechybí mu charisma ani empatie. Pana Adama Švece můžu tedy jen DOPORUČIT."

Roman K.

"Měla jsem tu možnost spolupracovat s panem Švecem při koupi bytu. Skvělá spolupráce, profesionální přístup. Velmi ochotný, vstřícný, o nic se nemusíte starat, vše za Vás zařídí. Pokud se rozhodnete kupovat nemovitost, vřele doporučuji, protože takto milých a vstřícných lidí je málo a navíc Vám ušetří spoustu starostí a běhání po úřadech."
Ladislava Hopová

"Vážený pane, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši profesionální pomoc při prodeji mého bytu. Moje počáteční bezradnost díky Vám zmizela, vše probíhalo dobře a nakonec se podařilo poměrně brzy byt prodat. Vaše odborné rady i celkové chování mi velice pomohly."

Jana P.

"Každému, kdo váhá s výběrem realitního makléře doporučuji Adama Švece. Jeho práce je profesionální, lidská, vstřícná, flexibilní, používá 3D vizualizace, dron. Je vidět, že svoji práci miluje. Celý prodej proběhl na klíč, nemusela jsem se o nic starat. Jsem maximálně spokojená. Máte moje velké poděkování."

Iveta Krátká

"Velmi kladně hodnotím profesionální lidský přístup, ochotu a komunikaci pana Švece👌Přeji spoustu úspěchu jen tak dál."

Michaela Hynčicová

"Pan Švec je profesionál, kterého můžu jen doporučit."Adéla Vilímcová

"Pan Švec přišel, viděl, uklidil, nafotil a prodal. Děkujeme"Krejčířovi

"Nejlepší realitní makléři pracuji na doporučení, proto všem p. Švece vřele doporučuji. Při prodeji mého bytu byl nadstandardní nejenom po profesionální stránce ale hlavně i lidské. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej/nákup bych si už nevybrala nikoho jiného Děkuji Vám za vše."

Monika U.