K PRODEJI

RODINNÝ DŮM, ZBOROV, okr. ŠUMPERK

Pokud hledáte dokonalé místo v malé vesnici, toto by mohlo být právě to, co potřebujete. Rodinný dům s 7+1 pokoji, rozlohou 141 m2, garáží a prostorným podkrovím, kde by se vešly další dva pokoje, a zahradou o rozloze více než 1 108 m2 je nyní k dispozici a mohl by čekat právě na vás.

Tento dům byl v posledních 15 letech převážně využíván jako chalupa pro celou rodinu, a proto se nachází v perfektním, dobře udržovaném původním stavu. Byl postaven po válce v roce 1947 a byl kolaudován o rok později. Kromě drobných úprav, jako je instalace sprchového koutu a obvyklá údržba komínů, odpadů a střechy, nebyly na domě žádné větší rekonstrukce.

I když se může zdát, že sedm místností je příliš mnoho, s některými úpravami můžete propojit kuchyni s obývacím pokojem nebo spojit dětské pokoje, což by zlepšilo dispozici. Vytápění je zajištěno krbovými kamny v každé místnosti, a teplá voda je ohřívána v elektrickém bojleru s objemem přes 200 litrů. Dům má vlastní studnu pro vodu a žumpu pro odpady, a v budoucnu se plánuje zavedení kanalizace v obci.

Pod domem se nachází sklepy o rozloze 50 m2, které byly původně určeny pro uhlí, ale nyní jsou vyklizené a mohou sloužit jako prádelna nebo skladovací prostor. Za domem je přístavba, kterou by si každý muž přál mít: garáž pro jeden vůz, dílna s pecí a možnost připojení komínu pro zimní opravy. Nad garáží je další prostor pro uložení věcí.

Máte zde také místo na grilování a velký dřevník. Za domem se rozkládá zahrada, která slouží jako sad s ovocnými stromy a zeleninou, a za pozemkem je pole, kde se neplánuje žádná nová výstavba.

Hlavním lákadlem této lokalitv je klid a ticho, které mnozí hledají při hledání rodinného domu. Navíc, obec Zborov nabízí sjezdovku pro lyžování a pravidelnou autobusovou dopravu do Zábřehu a Šumperku. Nejbližší obchod je v Jedlí.

Neměl bych opomenout zmínit možnost dotací na tento dům, vzhledem k jeho původnímu stavu, a také máme připravenou technickou dokumentaci, která obsahuje veškeré informace potřebné pro rekonstrukci. Pokud budete potřebovat finanční služby, můžeme vám nabídnout konzultaci s hypoteční specialistkou, která má více než 20 let zkušeností v oboru a může vám nabídnout výhodné podmínky a zaručit hladký průběh obchodu.

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 2.480.000,- Kč

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.