REZERVOVANÉ

BYT 2+1, 61 m², ul. ZÁPADNÍ, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

Hledáte bydlení v bytě, který má nízké náklady zateplenou fasádu, nová okna a střechu nebo jen hledáte svůj první byt? Tyto všechny předpoklady tento byt splňuje, a ještě k tomu se prodává plně vybavený.

Byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše o pěkném rozměru 61 m2, ve 4 patře se nabízí jako ideální bydlení pro mladé páry nebo investiční pronájem. 

Interiér bytu za poslední dobu neprošel žádnou rozsáhlou rekonstrukcí, což je do určité míry příjemné vzhledem k aktuálním trendům, které se každých pár let mění. Díky tomu si budete moct upravit koupelnu podle svého uvážení a nebudete se muset spokojit jenom s tím, co se nabízí. 

Skvělá věc na tomto bytě je, že je zde šatna, která pojme nejednu zavařeninu nebo vánoční stromeček či zimní oblečení. Nic tak nebude překážet nebo překážet.

Jihovýchodní orientace kuchyně a obývacího pokoje zaručí ranní slunce a západní teplou ložnici i v zimních měsících. 

Atraktivní lokalitou ulice Západní rozhodně je, protože vše potřebné je do 5 minut chůze od domu – kaufland, školka, škola, napojení na rychlostní silnici Moravská Třebová -> Hradec Králové za domem a jako bonus je to, že cesta není prakticky slyšet díky novým plastovým oknům. 

Možná se ptáte na další plusy? Dle mého názoru to je jednoznačně parkoviště, protože to je věčné téma zájemců, aby se dalo pohodlně zaparkovat. Před domem totiž zaparkujete kdykoliv si usmyslíte, protože parkovacích míst je zde opravdu hojně. 

Byt nemá žádné dluhy vůči SVJ z rekonstrukcí, které by se musely splácet. Do budoucna se uvažuje o výtahu a ve fondu oprav je na tuto rekonstrukci opravdu dost našetřeno. 

Pokud by Vás tato nemovitost zaujala, rozhodně mě neváhejte kontaktovat telefonem nebo e-mailem. Budu se těšit na společnou prohlídku, kterou si určitě užijeme.

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 1.970.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mě na odkazech u kontaktu níže.