K PRODEJI

BYT 4+kk, 100 m2, ul. VRCHLICKÉHO, MOHELNICE

Hledáte elegantní byt, který bude splňovat veškeré současné trendy, rozlohu o velikosti plnohodnotného domu, ale současně bezstarostnost jako v bytě?  Souběžně však bude doslova vonět novotou a je ihned k nastěhování? Tak zbystřete, právě tuto nabídku, bych Vám rád představil.

Obývací prostor s jídelnou a kuchyní, je osazený klimatizační jednotkou, která bude zajišťovat perfektní podmínky i v letních měsících a má více jak 30 m2, což by mohl závidět nejeden dům. Perfetkní na tomto spojení je to, že to bude takový středobod bytu, kde se budete často setkávat, obědvat či večeřet nebo hrát společenské hry.

Oddělená ložnice od dětských pokojů Vám umožní dostatek soukromí a zároveň dostatek prostoru. Je zde umístěna vestavěná skříň na míru, která je součástí vybavení, které v bytě zůstává. 

Dva dětské pokoje, které jsou přes chodbu na druhé straně bytu, mají dostatečnou velikost na skříně, postel ale i pracovní stůl, aby začínající školáci měli klid na své učení, ale také prostor autodráhu, panenky či plyšáky všeho druhu. 

Koupelna tohoto bytu je opravdu skvělá. Nabízí vám totiž hned dvě možnosti, a to je vana i sprchový kout zvlášť, takže si dokážu představit, že při nedostatku času si dáte rychlou sprchu a v pátek po krušném týdnu horkou vanu, kde budete relaxovat dlouhé hodiny. Samozřejmostí je také elektrický, topný žebřík a okno, abyste mohli větrat podle svých potřeb. 

Ptáte se, kam dáte pračku? Technická místnost v bytech rozhodně není standartní záležitost, v tomto bytě to je ale malinko jinak. Technická místnost pojme opravdu mnoho a na všechno je místo. Díky ní totiž bude schovaný bojler, pračka i sušička, koš na prádlo, in-line brusle, vybavení na hokej, vánoční papíry nebo sezónní potřeby na výzdobu či zavařeniny. Technická místnost jen umocní pocit žití jako v domě.

Toaleta je oddělená přes chodbu od koupelny. Velké plus je v tom, že je toaleta poměrně velká a osazená umyvadlem pro hygienické potřeby. 

Závěrem bych podotkl, že v bytě jsou veškeré spotřebiče na elektřinu, včetně podlahového topení, které je pod většinou obytné plochy. Tento systém vytápění můžete kombinovat s klimatizační jednotkou, která taktéž umí topit. 

Sklepní kóje není tak úplně sklep jako si jej představíte z panelových domů. Jedná se o místnost, která je v přízemí hned vedle domu v místech společných sklepů. Je to vyzděný sklep s dveřmi, o velikosti 4.5 m2 – pojme kolo, vánoční stromeček a mnoho dalšího. Díky tomu, že do sklepa nevede ani jeden schod, bude manipulace s kočárkem nebo jízdním kolem hračkou. Parkovací místo před domem je také součástí prodeje, a tak zaparkujete prakticky kdykoliv. 

Benefitem pro posezení je venkovní společné místo, kde můžete grilovat či zajít na ranní kávu. Dům je revitalizován, osazen plastovými okny a jak jsem zmiňoval, je zde vše nové – od elektřiny, odpadů, přívodů vody tak i spotřebičů. Kolaudovaný je v roce 2022

Pokud Vás tato nabídka zaujala natolik, že ji chcete vidět osobně, tak zavolejte a už teď se těším, až Vás tímto bytem provedu. 

VIDEOPROHLÍDKA

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 4.725.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mě na odkazech u kontaktu níže.