K PRODEJI

NOVOSTAVBA, ul. VIŠŇOVÁ, MOHELNICE, okr. ŠUMPERK

Baťovy domky zná určitě každý Čech. Symbol Zlína, který se všem vryl pod kůži a jsou celosvětově známé. Co kdybych Vám nabídnul možnost koupě podobného domu, který bude nenáročný na údržbu, naprosto útulný, velice ekonomický a přesně tak akorát veliký? 

Novostavba, která se rozprostírá na pozemku 221 m2, kdy zastavěná plocha činí 78 m2 je postavená v letech 22-23, prezentuje vynikající ekonomiku provozu, dostatek prostoru a zahradu na které se nebudete v létě dřít, ale relaxovat. 

Dispozice 4+kk o velikosti 102 m2, je totiž ideální pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi, současně pro penzisty či manažery, kteří budou dům využívat jako zázemí firmy či rodinné bydlení. V přízemí naleznete prostornou chodbu, koupelnu pro hosty se sprchovým koutem a toaletou, tepelným čerpadlem, které je připraveno na napojení fotovoltaických panelů společně s připojením na pračku a sušičku. 

Velký obývací prostor se vstupem na terasu, místo na kuchyňskou linku, která je prosvětlená denním světlem, díky čemuž uvidíte, jaká návštěva přijela což znamená že, Vám nic neunikne. Ohromné plus je pro dnešní dobu, kdy se často diskutuje na téma enerií, je možnost připojení krbové vložky na komín. Pro rozvod tepla pomůže tzv. „komínový efekt“ který Vás nebude stát ani korunu navíc a zároveň prohřeje celý dům.

Druhé patro nabídne dva samostatné pokoje pro děti, ložnici, kterou lze částečně využít jako pracovnu nebo šatnu. Plnohodnotnou vanu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.Podlahové topení je v obou patrech, naleznete jej i pod sprchovým koutem, aby se do budoucna netvořili žádné problémy spojené s hygienou. Okna jsou vybavena trojskly, které zajistí menší energetické ztráty a celá stavba je v energetickém štítku C.

V případě, že zainvestujete do fotovoltaických panelů, tak spotřebu energie budete minimalizovat na minimum, a je zde předběžně sečteno, že měsíční náklady na provoz by se měly pohybovat okolo 2.500,- Kč. 

Možná, že si říkáte: „Chybí nám sklep nebo kůlna s dílnou.“ I na toto majitel stavby myslel – vedle vstupu do domu se nachází místnost, která je určena pro složení letního nábytku, uložení sekačky, lyží a dalšího. Myšleno je i na Vaše auta, přístřešek má totiž ideální velikost pro dvě malá nebo jedno velké. Díky šikovnému řešení můžete zaparkovat dvě auta za sebe bez toho, aniž byste kohokoliv na ulici omezovali.

Majitel výstavby kladl důraz na zpracování a na kvalitu použitých materiálů, které zajistí, že nebudete muset v delší době nic opravovat či řešit „otravné“ záruky. Samozřejmostí je také možnost výběru. Pokud by se Vám líbila spíše koupě hrubé stavby před dokončením skrze možnost vlastního návrhu barev, koupelen a kuchyně jsme otevřeni diskusi či vyjít vstříc se vším, co bude potřeba. 

Foto a video jsou pouze ilustrativní. Vybavení domu není součástí kupní ceny.

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 6.650.000,- Kč

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.