PRODANÉ

BYT 1+1, ul. TOMÁNKOVA, PŘEROV

Nabízíme k prodeji útulný byt 1+1, který je jako stvořený pro ty, kdo hledají klidný přístav nebo chytrou investici. Už na první pohled vás osloví jeho družstevní podstata s plně splacenou anuitou a možností převést do vlastnictví osobního. A když už jsme u toho, při osobním vlastnictví můžete s byt financovat hypotečním úvěrem!

S podlahovou plochou 43 m² nabízí byt přesně to, co potřebujete k životu, a ještě trochu více. K bytu patří i sklep o velikosti 3 m², který je ideální pro uchování vašich kulinářských experimentů nebo vánočních dekorací. A když už budete mít všechno uložené, můžete si vychutnat kávu na lodžii o rozloze 6 m².

Stav bytu je jako babiččin koláč – původní, ale zaručeně dobrý a zachovalý. Nečekejte žádné překvapení v podobě nutné rekonstrukce, která je tak typická pro panelové byty s umakartovými jádry. Zde se jedná o cihlovou klasiku, která stojí pevně na svých základech ve 2. nadzemním podlaží, a přestože je v původním stavu, je připravená obhájit svou roli útulného hnízdečka nebo investičního perlička s výnosem 6,3 % ročně.

Lokalita? Ta by si zasloužila vlastní poému! Škola, školka, Penny Market – všechno na dosah. Žádné ranní sprinty pro zapomenuté mléko nebo stres z opožděného školního zvonění. Zde se nacházíte v epicentru klidného života s výhodami velkoměsta. Byt je připravený na předání a očekává svého nového majitele, který s láskou přijme jeho půvab a možná mu dopřeje jemný retuš malou rekonstrukcí.

Ať už jste nadšený rekreační stavitel nebo hledáte klíč k okamžitému bydlení, tento byt vás nezklame. Prohlídky si perfektně užijeme a provedu vás procesem, který bude snadnější než výběr nového gauče. Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si schůzku.

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 1.520.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.