PRODANÉ

RODINNÝ DŮM, SMOLNÁ, okr. SVITAVY

Hezký den, 

Chcete vyměnit ruch velkoměsta za vesnický klid? Tak to jste právě našli to pravé. Nabídnu Vám obci, která má jen pár obyvatel, čistější a zdravější životní prostředí pro Vaše děti a Vás dospělé zde bude rušit maximálně zpěv ptáků, houkání sov a šum lesů. 

Dům se nachází v malé obci Smolná u Jevíčka, má dispozici 3+1 a obrovské technické zázemím na opravu motorek, dostatečnou úložnou kapacitu pro úschovu dřeva nebo uhlí a velkorysého prostoru, ze kterého můžete v budoucnu třeba zbudovat venkovní kuchyni, nebo místnost, abyste zde uložili nejrůznější sezónní věci.

V poslední době dům prošel rekonstrukcí fasády, která má novou barvu a je za penetrovaná. Okna jsou plastová dvojskla, vytápění je na uhlí nebo dřevo, solární panel, který ohřívá vodu 1000 l zásobníku postačí i pro vícečlennou rodinu.

Elektroinstalace je měděná, konstrukce domu je cihla/šamotová cihla, střecha je z pálených tašek 
a podlahy jsou dřevotřískové. Dům má napojení na obecní vodu, je zde septik a do budoucna bude možné si dům napojit na kanalizaci v obci, která bude do jednoho roku hotová. 

Plyn v obci je, na pozemku je přípojka, avšak dům na ni není napojen. Tato možnost ale pro vás do budoucna bude. Zahrada včetně zastavěné plochy má 1004 m2 je oplocená a venkovní posezení je zde již zařízeno.

Dům není zastavěn žádným úvěrem ani břemenem, tudíž obchod bude rychlejší. V případě potřeby financování Vám můžeme nabídnout naši letitou profesionální kolegyni, která vymyslí vše tak, aby vám úvěr vyhovoval. 

Pro bližší info mě neváhejte kontaktovat a budu se těšit na prohlídky. 

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =3.050.000,- Kč

Sledujte mne také na: