PRODANÉ

BYT 2+1, ZÁBŘEH, ul. SEVEROVÝCHOD

VIDEOPROHLÍDKA

CENA vč. PRÁVNÍCH SLUŽEB A PROVIZE: 2.890.000,- Kč

POPIS

Byt o dispozici 2+1 o velikosti 52 m2, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí nyní míří do prodeje. 

Vstupní dveře jsou bezpečnostní a interiérové dveře včetně zárubní jsou nové. Šatní skříň, kterou má byt vestavěnou, zajistí dostatek prostoru pro uložení veškerého oblečení, které si usmyslíte. Je zde využitý opravdu každý centimetr čtverečný místa. 

Stropy mají sádrokartonové osazení s LED osvětlením, které je propojeno s dálkovými ovladači na baterie, které nevyžadují žádnou údržbu. Omítky jsou oškrabané až na panel a znovu natažené. Celkové osvětlení bytu, je napojeno na přívodní elektrickou skříň, která je umístěná na chodbě společně s přivedeným optickým kabelem, který má rozvod do ložnice i obývacího pokoje. 

Kuchyně s vestavěnými spotřebiči, kombinuje elektrická trouba s plynovou varnou deskou. Úzkoprofilová myčka je vestavěná a šikovně vestavěná skříň s vestavěnou lednicí, nabídne další extra místo na kávovar a spíž. 

Na podlaze je položený vinyl, který zajišťuje rychlý úklid společně s bezproblémovou údržbou. Dům prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí a díky splacenému úvěru, Vás nebude obtěžovat vysoká splátka do fondů oprav, které jsou ve většině panelových domů v řádech tisíců. 

Dům vlastní soukromou plynovou kotelnu, která je umístěna v posledním vchodě domu, tudíž rozvod tepla je zajištěn společně s nízkými náklady na vytápění. Orientace bytu je naprosto perfektní, protože na ranní kávu a skvělý výhled na Praděd, vám bude krásně svítit slunce a bude Vás v letních měsících i probouzet a západní strana, kam je orientován balkon společně s obývacím pokojem a zejména v zimních měsících Vás bude hřát zapadající slunce nad Zábřehem.

Orientace balkonu do vnitrobloku s výhledem na dětské hřiště ocení ti z vás, kteří mají potomstvo. Můžete z něj totiž zavolat k obědu tak, jako to bylo za našich mladých let a zároveň mít všechno pod dozorem. 

Sklepní prostor je velký stejně jako v každém panelovém domě – do 2 m2, majitelé ve sklepě zbudovali příčky, aby byl prostor využitý zase v každém centimetru. 

Pokud Vás byt zaujal, že byste jej rádi viděli osobně, tak mne neváhejte kontaktovat. S hypotečním úvěrem Vám rád pomůže má kolegyně s dvaceti letou praxí, která vymyslí úvěr na míru tak, aby vám vyhovoval. 

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH NÁKLADŮ

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na: