REZERVOVANÉ

STAVEBNÍ POZEMEK, ROHLE, okr. ŠUMPERK

Stavební pozemek, který nemá skoro žádné sousedy? Klid, který je opravdu dechberoucí? Krásný výhled do nerušené přírody a jistotu, že nad Vámi nebude bydlet kromě kukuřice, nikdo jiný? 

Tak přesně takový pozemek, bych vám rád představil. Jedná se o stavební pozemek, který je se nachází v malebné vesničce jménem Rohle. Městečko disponuje perfektní vybaveností, od mateřské školy, školky, či ZUŠky, poštou a samoobsluhou. 

Na celkové ploše lehce svažitého pozemku o velikosti 1827 m2, toho můžete vybudovat opravdu mnoho. Pokud vezmete v potaz, že je pozemek již zasíťovaný, tak jste o pořádný krok napřed svému bydlení. 

Voda, je přímo na pozemku a je řešená vrtanou studnou a základní informace o přesném umístění, najdete na webových stránkách pozemku. Rozbor vody, majitelé dělali hned po vyvrtání a splňuje veškeré, hygienické požadavky pitné vody. 

Odpady, jsou řešené napojením do obecní kanalizace, tudíž nebudete muset volat žádnou firmu na vyčištění jímky. 

Elektřina, je již přivedena na pozemek. Máte zde přípojku na 230V, tak i na 400V tudíž pokud neholdujete benzínovým sekačkám a dalšímu, na zahradu potřebnému nářadí, budete moci využívat ty elektrické s naprostým klidem.

Internet, tady by si člověk řekl, že nebude ledasjaký, ale opak je pravdou. Kolem pozemku, totiž vede kabel od společnosti CETIN, což beru i já, jakožto makléř za opravdovou výhodu v obci s tak parádním klidem, mít takové vysokorychlostní připojení je opravdovou třešničkou na dortu. Tudíž náročná práce a dneska moderní práce z „houmofisu“ bude hračkou. 

Pozemek je lehce svažitý, což nemusí každému zájemci vyhovovat, na druhou stranu ale, až jej uvidíte naživo, nebudete jiný hledat. Územní plán a územně plánovací informace je taktéž součástí webových stránek, dočtete se zde veškeré potřebné informace k možné výstavbě rodinného domu. Díky tomu, že je pozemek zasíťován. 

Součástí prodeje není maringotka ani zahradní, dřevěný přístřešek.

Abych to shrnul: velký pozemek, který má elektřinu, vodu, odpady a internet, je možné ihned začít vyřizovat projekt, a díky klidné lokalitě by tento kus země, mohl být Vaším novým domovem. Sečteno a podtrženo, zajímavá nabídka.

Pro případ, že by se Vám líbil natolik, že byste jej rádi viděli na vlastní oči, neváhejte zavolat i o víkendu. 

VIDEOPROHLÍDKA

ÚZEMNĚ PLÁNOVACÍ INFORMACE

ÚZEMNÍ PLÁN

FOTOGALERIE

STUDNA

TECHNICKÁ ZPRÁVA KANALIZACE A SITUAČNÍ VÝKRES

CENA vč. PRÁVNÍHO SERVISU: 1.660.000,- KČ

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.