PRODANÉ

RODINNÝ DŮM, ŽERAVICE, ul. POD LAPAČEM

Představuji Vám v nabídce rodinný dům, který je určen k rekonstrukci a věřím, že najde šikovné ruce a bude vypadat opravdu dobře. Dům se nachází v malé vesnici jménem Žeravice, která patří k okresnímu městu Přerov a díky dobré dostupnosti má obrovský potenciál. Pokud nechcete bydlet ani v Olomouci, ani v Přerově ale zároveň mít obě města na dosah, tak si myslím, že jste našli to pravé.

Jedná se o dvougenerační dům, který vyžaduje kompletní rekonstrukci. Původní majitelé dům užívali dlouhých 70 let ale jak šel čas, tak dům přestal být využíván a tudíž hledá nové majitele. Nabízí menší zahradu, na které Vás nebude opravdu nikdo rušit a zároveň garáž a kryté místo v průjezdu na auto.

Na celkové zastavené ploše se zahradou se rozprostírá dům, který Vás bude doslova objímat z každé strany. Dům je napojený na kanalizaci, která odtéká do čističky odpadních vod ve vesnici a voda je napojena do domu, avšak v není připojena do rozvodů v domě. Plynová přípojka se nachází na hranici pozemku a je možné ji napojit.

Pro bližší informace o stavbě, jsme nechali vypracovat technický posudek od stavaře, který se mezi stavbami pohyboval dlouhé léta, a pevně věřím, že Vám zajistí plnou informovanost, zodpoví veškeré technické informace potřebné pro případné rekonstrukce.

Co je v okolí?

  • Nájezd na rychlostní silnici nad domem (směr OL, PŘ) – 3 minuty autem
  • Sportovní a házenkářská hala – 6 minut chůze
  • Autobusová zastávka – 4 minuty chůze
  • Pekárna Racek – 5 minut chůze
  • Městská knihovna – 5 minut chůze

S financováním nemovitosti, Vám pomůže naše hypoteční poradkyně a věřím, že najde nejlepší možné řešení.

Na prohlídce se na Vás budu těšit a do té doby, se mějte krásně a věřím, že budete nadšeni!

Váš realiťák,

Adam

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

POSOUZENÍ TECHNICKÉHO STAVU POZEMKU A STAVBY

FOTOGRAFIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =990.000,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.