PRODANÉ

RODINNÝ DŮM 3+kk, 84m², VELKÝ TÝNEC

Dovolte mi, abych Vám nabídl malý, zároveň útulný dům v obci Velký Týnec, která je doslova v sousedství města Olomouce. Pokud byste rádi bydleli v domě za cenu bytu, tak by tato nabídka mohla být ta pravá.

Dům je dispozičně řešen jako 3+kk, podlahová plocha činí 84 m² a nachází se na pozemku, který má rozlohu 839 m² včetně zastavěných ploch. Protože v domě, již nikdo nebydlí, je možné se nastěhovat prakticky ihned a případně začít postupně rekonstruovat.

Dům je v původním ale zachovalém stavu, má nový plynový kotel, který je 2 roky starý a na ohřev teplé vody je v domě elektrický bojler s velikostí 60l. V domě se udržuje stálá teplota, aby se zamezilo celkovému promrznutí. Zateplení s fasádou, proběhlo rekonstrukcí před několika lety. Střecha je plechová, zároveň je možné půdní prostor rozšířit o další, minimálně dva pokoje. Okna jsou částečně vyměněná za plastová.

Na pozemku stojí starší dům, jehož součástí je velká garáž na jedno auto, kde budete mít zároveň dost místa na uložení sezonních věcí. Jedná se o stavbu, která se již delší dobu nevyužívá. Díky prostoru okolo domu, je zde parkovací stání na 3 auta.

V horní části pozemku, se nachází skleník, a příjemný výhled na místní krajinu, která podtrhuje celkový dojem. Zručný majitel, může část zahrady využít na stavbu zastřešeného zahradního posezení.

Dům není možno financovat hypotékou, tudíž hledáme zájemce s hotovostí.

Pokud by se Vám naše nabídka líbila, zavolejte. Další informace rád zjistím, případně sdělím na prohlídce. 

Budu se těšit na setkání a do té doby, se mějte krásně.

Váš realitní makléř, Adam

TABULKA MĚSÍČNÍCH NÁKLADŮ

PLYN: 800 KčELEKTŘINA: 1.540 Kč
VODA: 300 Kč

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

TABULKA VNITŘNÍCH ROZMĚRŮ

PŘEDSÍŇ: 11 m²KUCHYNĚ: 9.6 m²
LOŽNICE: 22.5 m²KOUPELNA: 4.9 m²
OBÝVACÍ POKOJ: 17.6 m²TECHNICKÁ MÍSTNOST 8.3 m²
ŠPAJZ: 8.5 m²KŮLNA: 13 m²
GARÁŽ: 22 m²CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU: 839 m²

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 3.200.000 Kč + provize RK

Sledujte mě na sociálních sítích.