PRODANÉ

RODINNÝ DŮM 4+kk, 110m², MÍROV

Dnes bych Vám v nabídce představil malý a zároveň sympatický dům, který se nachází v obci Mírov, jež je proslavená jako obec s nejznámější věznicí v Česku.

Historie domu sahá do začátku 80. let, kde se na výstavbě podílela celá rodina, jak bylo tehdy zvykem. Dům je v řadovém stylu s možností rozšíření o podkrovní pokoje, které by mohly být do budoucna opravdovou přidanou hodnotou, jež zároveň rozšíří možnost bydlení.

Při vstupu do chodby si nelze nevšimnout originálních maleb od mistra Herzika z Hané, které přidávají na chalupářském stylu. Společně s klenbovými stropy vytváří příjemnou atmosféru. Dům předběhl svou dobu, jelikož obývací místnost spojená s kuchyní je dnes velice žádanou záležitostí.

V dalších místnostech zadních částí domu naleznete dětský pokoj a ložnici s okny na zahradu a do ovocného sadu, který je součástí. O vytápění se postará plynový kotel s nově vyvložkovaným komínem. Na ohřev teplé vody je namontován elektrický bojler s objemem 160 litrů.

Kamenino-hlíněný sklep je opravdovou perlou domu a podle slov majitele zde uchováte zeleninu a ovoce až několik let bez nutnosti jakékoliv péče.

Dům má rozlohu 110 m², je odvodněný, napojený na plyn, elektřinu i splaškovou kanalizaci. Elektro instalace je hliníková a stavební materiál z pálené cihly. Stropy jsou položeny na dřevěných rámech. Podlahu po celém domě tvoří parkety, místy je položena dlažba (koupelna).

Po vstupu na nádvoří vedou schody na půdu, kde jsou střecha a podkrovní prostory v původním stavu. Majitel bral zřetel na to, aby nikde nezatékalo ani se netvořila plíseň. Díky opravdu dobré péči nemusíte mít strach, že by bylo potřeba cokoliv měnit.

Pokud jste vášnivými zahrádkáři a rádi pěstujete zeleninu či ovoce, tak Vás potěším. Na veškeré nářadí budete mít opravdu dost prostoru. Naproti vchodu na půdu se totiž nachází technická místnost na veškeré zahradní pomůcky. V případě, že by nevyhovovala velikostně, tak k domu připadá i venkovní šupna o velikosti 19 m².

Máte rádi opravy motorek? Jste stolař nebo vášnivý hračička a rádi opravujete? V případě, že ano, musím Vás potěšit. K domu připadá také garáž o velikosti 16 m² se zavedenou elektřinou. Šikovný kutil tak zapojí kamna, která ji vytopí a o dlouhých zimních večerech budete mít vystaráno.

Ovocný sad patřící k domu je starý již několik desítek let. Stromy jsou převážně ovocné a každoročně rodí opravdu velké množství ovoce – třešně, meruňky, švestky i jablka.

V domě již nikdo nebydlí, a tudíž je možné se ihned nastěhovat. Majitelé zde stále udržují teplotu, aby se vyhnuli problémům spojených s vlhkostí.

Pokud se Vám domeček líbí natolik, že jej chcete vidět osobně, neváhejte zavolat. Bude mi potěšením Vás provést a u případné kávičky prodiskutujeme možnosti financování.

Do té doby se mějte moc hezky a už teď se těším! 

Adam

TABULKA MĚSÍČNÍCH NÁKLADŮ NA 1 os.

ZÁLOHY (VODA, PLYN, ELEKTŘINA): 3000 Kč

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

TABULKA VNITŘNÍCH ROZMĚRŮ

PŘEDSÍŇ: 24.3 m²POKOJ 2: 20.8 m²
OBÝVACÍ POKOJ A KUCHYNĚ: 23.7 m²POKOJ 3: 8 m²
POKOJ 1: 24.30 m²CELKOVÁ PLOCHA DOMU: 110 m²
GARÁŽ: 27.39 m²CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU: 1.815 m²
SKLAD: 24.30 m²

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 4.230.000

Sledujte mě na sociálních sítích.