PRODANÉ

RODINNÝ DŮM, NÁMĚŠŤ NA HANÉ

Velký dům, který ale vypadá, že je malý? Tak právě takový nám zamířil do nabídky. Jedná se o dům v Náměstí na Hané, kde si do budoucna budete moci vybudovat útulné 2+kk a díky tomu, že do prvního patra vede jen jeden schod, tak se nabízí opravdu zajímavá myšlenka “vejminku” pro prarodiče.

Historie domu sahá do předválečného Československa. Zdi jsou převážně cihlové společně s škvárobetonovými tvárnicemi, druhé nadzemní podlaží o velikosti 3+1 s možností rozšíření o půdní prostor na další 2+kk, nabídne dostatek prostoru pro větší rodiny s dětmi.

Celková podlahová plocha domu včetně technické místnosti a kotelny je 181m2. Zahrada za domem má sympatických 263m2.

Dům je z části zateplen, má částečně nová plastová okna a střechu v perfektní kondici. Napojení na kanalizaci, obecní vodu a plyn je samozřejmostí a věřím tomu, že šikovné ruce vytvoří krásné bydlení.

Náměšť na Hané, to je nefalšovaná Hanácká vesnička v pravém slova smyslu. Do Olomouce a Litovle sotva 15 minut autem, autobusové spojení je taktéž perfektní a co se týká klidu? Tak ten je přesně takový, jako na správné vesnici má být.

Nedaleko od domu (přes cestu) se nachází základní škola, takže budete mít dítko v dohledu, nedaleko trafika s jednotou a šikovnou drogérií, o perfektní zážitek z kávy se postará místní kavárna a pokud byste dostali chuť na sklenku vína, tak přes cestu je vinotéka a jako správná vesnice nesmí postrádat vietnamské obchodníky, kteří mají snad vše – od šroubku až po lokomotivu.

Příjemné chvíle můžete také s rodinou trávit v prostřední zámku Náměšť na Hané. Zámecký park je krásný a kdo ví, třeba tam bude i Vaše svatba.

Dům je to opravdu krásný, působí male, ale zdání klame. Pokud budete chtít vědět více informací, zavolejte a zbytek probereme osobně. 

Váš realiťák, Adam.

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

CENA VČ. PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU: =2.890.000,- KČ

Sledujte mne také na: