PRODANÉ

NOVOSTAVBA 5+KK, 190m², LOBODICE, okr. PŘEROV

Stále procházíte trhem nemovitostí a pořád se nedaří najít to „pravé ořechové“?  Pokud ano, tak zbystřete, protože nám do nabídky zamířila doslova žhavá novinka, která je současně technologickým zázrakem, jenž zařídí velice nízké provozní náklady.

Jedná se o pasivní dřevostavbu, která má vnitřní zdi z pórobetonových tvárnic YTONG, dvoupatrového domu 5+kk, 190 m² s bazénem, garáží a místem pro vlastní wellness, společně s nenáročnou zahradou o velikosti 229m², která poskytne maximální soukromí a luxus v podobě vlastního bazénu. Celková zastavěný plocha pozemku činí 525m². Stavbu najdete v obci Lobodice, kolaudace proběhla v srpnu roku 2021.

V přízemí domu se nachází velká koupelna, technická průchozí místnost do garáže, společně s ložnicí a spojeným obývacím pokojem, které mají průchod na terasu, a nadstandardně vybavenou moderní kuchyní.

V druhém patře se nachází dva dětské pokoje, pracovna, koupelna se sprchovým koutem a dvě místnosti pro uschování sezónních věcí. Je zde možno vybudovat také půdní prostor pro další využití místa. 

Podlahy domu v obou patrech jsou vylité betonem, vyhřívané podlahovým topením a v létě chlazené cirkulací vody, jež se ochlazuje pod základovou deskou (nepotřebujete klimatizaci). 

U domu je možnost parkování až pro čtyři auta + jedno v garáži, která má zázemí na wellness společně s venkovní koupelnou. Dům je napojen na městskou kanalizaci a vodu filtrovanou přes filtrační systém, jenž se využívá i pro dešťovou vodu, díky které splachujete toaletu a perete prádlo. Solární panely vyhřívají bazén i vodu v bojleru. O vytápění se postará tepelné čerpadlo a elektrický kotel.

Konstrukce je z dřevěných hranolů, které jsou vyplněny vatou nejvyšší kvality. Vnitřní stěny jsou z cihel a celý dům včetně střechy je zateplen z venkovní strany polystyrénem. 

Dům má vlastní cirkulaci vzduchu, trojitá skla, tepelné čerpadlo, solární panely a mnoho dalších vychytávek, které si společně probereme na osobní prohlídce. 

Velice se na Vás těším.

Váš realiťák Adam.

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

TABULKA MĚSÍČNÍCH NÁKLADŮ

ELEKTŘINA: 3.000,- KčVODA: 700,- Kč

ROZMĚR VNITŘNÍCH PROSTOR

1NP:2NP:
OBÝVACÍ POKOJ + KUCHYNĚ: 50.6 DĚTSKÝ POKOJ: 16.1 m²
TERASA: 16.5 m²ŠATNA: 9 + 6.6 m²
LOŽNICE: 11.2 m²POKOJ: 13.3 m²
KOUPELNA: 8.5 m²KOUPELNA: 5.2 m²
CHODBA: 9.3 m²POKOJ: 16.6 m²
TECHNICKÁ MÍSTNOST: 10 m²
WELLNESS: 8.4 m²
GARÁŽ: 26.2 m²ZAHRADA: 229 m²
CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA: 190 m²CELKOVÁ ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 535 m²

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 8.990.000,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.