K PRODEJI

RODINNÝ DŮM, LIPOVÁ-LÁZNĚ, okr. JESENÍK

Hledáte opravdu nadstandardně velký rodinný dům, který ubytuje velkou rodinu, nebo hledáte nemovitost, ze které uděláte až 3 na sobě nezávislé apartmány, které zajistí Váš doživotní příjem.

Takový dům se nám dostal do nabídky a dovolte mi, abych Vám jej v rychlosti představil. Na kamenném základu stojí cihlový dům o dispozici 7+2 s garáží, o celkové užitné ploše 284.4m2, a podlahové ploše 208 m2, který umožňuje rozšíření o sklepní prostor jakožto plnohodnotný apartmán bude útočištěm pro ty, kteří nechtějí moderní mini domy nebo se jednoduše nespokojí s malometrážním bytem. 

Dům procházel v posledních letech mnohými rekonstrukcemi. Proběhla zde rekonstrukce koupelny v 2NP, plynového kotle, který je rok starý, zateplení a novou fasádou, před dvaceti lety okna proběhla i výměna oken, která jsou již plastová dvojskla. 

Historie tohoto domu je poměrně barevná, dům sloužil nejprve jako rodinný dům, který se následně rozrostl o cukrárnu a pekárnu, kterou majitelé provozovali dlouhé roky. Elektroinstalace je částečně zrekonstruovaná a je zde nové vodovodní potrubí s odpady v plastu. 

První nadzemní podlaží má 3 pokoje a kuchyni, takže je plnohodnotné a souběžně je možné jej okamžitě využívat. 

Druhé nadzemní podlaží, je částečně zrekonstruováno a je osazeno sádrokartonovými stropy. Souběžně s rekonstrukcí druhého patra probíhala i rekonstrukce střechy, je zde osazena novější krytina a parofolie, která splňuje dnešní standardy rekonstrukcí. 

Zahrada vč. zastavěné plochy má 744 m2, je orientovaná na západ a celou ji „zakrývá“ dům. Soukromí zde budete mít opravdu perfektní a občasná koupačka v potoce Jesenické přírody či zimní otužování budete mít jako na dlani. Hranice CHKO Jeseníky, je v těsnosti za domem tudíž Vás do budoucna nebude, jakkoliv omezovat na případné rekonstrukci.

Obec Lipová-lázně je velice dobře vybavenou obcí, která poskytne výborné autobusové a vlakové spojení prakticky kamkoliv. Fauna park, který vám ukáže exotické, zvířecí kousky. Výborná pizzerie Vanessa zajistí super pizzu, lepší než v kdejakém větším městě základní školu a město Jeseník má veškerou vybavenost od marketů, elektra, kaváren a vyhlášených lázní. Schrothovy lázně, které se nachází přímo v obci, jsou neustále aktivní a také nově zrekonstruovaný hotel Lípa, který vaří perfektní italskou kuchyni.

K prodeji máme zpracovaný energetický štítek a veškeré platby za zálohy. 

Pokud Vás nemovitost zaujala natolik, že byste ji rádi viděli osobně zavolejte nebo napište a budu se velice těšit na osobní prohlídku. 

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 4.290.000,- Kč

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.