K PRODEJI

BYT 1+1, 35 m², ul. KŘIŽKOVSKÉHO, ZÁBŘEH

Hledáte svoje startovací bydlení či bydlení pro babičku nebo dědu? Byt o dispozici 1+1 a velikosti 35 m2, který prošel částečnou rekonstrukcí se nabízí jako ideální možnost bydlení pro jednotlivce nebo začínající pár.

Jiho-východní orientace bytu zajišťuje pravidelný přísun slunečního světla a umístění v přízemí z něj dělá bezbariérový byt. Podlahy v bytě prošli zdařilou rekonstrukcí a v obývacím pokoji je i sádrokartonový strop.

Koupelna je po rekonstrukci včetně odpadů a vodovodního potrubí, avšak jádro není zděné. Nicméně účel splňovalo výborně a nebyla nutnost jej vyzdít. 

Nízké náklady zajišťuje vlastní plynová kotelna, zaplacený dluh z rekonstrukcí a nízký fond oprav, souběžně se zateplením a plastovými okny. Dům prošel celkovou revitalizací před pár lety a má naspořeno ve fondu oprav poměrně velkou částku na další rekonstrukce. 

Lokalita je opravdu skvělá, protože se byt nachází kousek od centra města, před okny je zástavba rodinných domů, parkování je pár kroků hned vedle, společně s fitkem a nákupním centrem, které je za rohem tvoří příjemnou atmosféru pro bydlení. 

Rádi se procházíte? Městský park s Evangelickým kostelem, rybníkem a dětským hřištěm, se nachází prakticky za domem.  Pokud hledáte nemovitost, která zajistí start Vašeho života ve vlastním nebo jenom investici k dlouhodobému nájmu věřím, že by tento byt, mohl být ten pravý.

VIDEOPROHLÍDKA

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 1.790.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mě na odkazech u kontaktu níže.