PRODANÉ

CHALUPA, KLEPÁČOV, okr. SOBOTÍN

Vítejte v srdci Jeseníků, v malebné oblasti Klepáčova, kde se nachází naprosto úchvatná chalupa, která bude zaručeně vaším oblíbeným útočištěm v jakékoliv roční době. Tato chalupa prošla kompletní rekonstrukcí a nabízí vám veškeré pohodlí, které si můžete přát.

Investiční výnos 6.1%, ročně.

Při vstupu do chalupy zaujmou hned dvě věci. První je úžasná vůně dřeva, která se line ze všech stran a druhou jsou krásné výhledy, které se nabízejí z oken. Interiéry jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a soukromí pro každého hosta. Chalupa se skládá ze dvou samostatných apartmánů, každý s vlastní koupelnou, kuchyní a krbem, a mohou ubytovat až 16 lidí.

V prvním apartmánu se nachází prostorná obývací místnost s krbem, kde si můžete užít romantický večer při šumění plápolajícího ohně. Kuchyně je plně vybavena a nabízí vše, co potřebujete k přípravě skvělých jídel.

Koupelna je moderní a zcela nová, vše je laděno do detailů a o teplou vodu, se stará elektrický bojler, který má každý apartmán vlastní, sprchový kout je zděný a dostatečně velký s integrovaným odtokem.

Druhý apartmán nabízí podobné vybavení, také s krbem a kuchyní, a vlastní koupelnou. Apartmány jsou nezávislé na sobě, což je ideální pro větší skupiny, které si přejí pohodlí a soukromí. Mám pro vás jedno překvapení, ale to si necháme až na prohlídku.

Chalupa je skvěle situovaná v blízkosti několika sjezdovek, takže pokud máte rádi zimní sporty, určitě si zde přijdete na své. Kromě toho vám tato oblast nabízí mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. Pokud máte rádi klid a přírodu, tuto oblast si zamilujete. Při otužování pomůže potok, který je přes cestu a určitě snese přehrazení.

Rekonstrukcí prošel celý dům, opravdu celý přátelé – od střešní krytiny, přes částečnou výměnu trámů, omítek, stropů, podhledů, elektřiny, vody, odpadů pomocí ČOV, přes okna, plastové vstupní dveře, obložení v koupelně, či elektrický bojler po vodovodní kohoutky. Schodiště je z masivu, tudíž se nemusíte obávat, že by se při večírku propadlo přímo na krb. V podlaze je 15 cm grafitového polystyrénu, který najdete i pod fasádou, tudíž jakmile chalupu pořádně vytopíte krbem, bude akumulovat pěknou řádku hodin.

Když se budete chtít trochu odreagovat, můžete si zajít do vířivky, která je umístěná za chalupou. Je zde vytvořen příjemný koutek, kde si můžete vychutnat sklenku vína a relaxovat pod hvězdnou oblohou.

S financováním Vám pomůže naše hypoteční poradkyně, která zařídí jednu z nejvýhodnějších sazeb na trhu. Pro osobní prohlídku, si neváhejte zavolat a budu se velice těšit, až se v Klepáčově společně potkáme.

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

CENA vč. PROVIZE A SLUŽEB: 5.630.000,- KČ

Sledujte mne také na: