PRODANÉ

BYT 3+1, ul. KARAFIÁTOVA, OLOMOUC

Vážení,

nabízíme Vám ke koupi tento prostorný byt o dispozici 3+1 a rozloze 58 m2 v klidné lokalitě na ulici Karafiátova v Olomouci. Tento dům nedávno prošel revitalizací, což znamená, že se můžete těšit na moderní a kvalitní životní prostředí. A díky nízkému fondu oprav, poplatků spojených dodávkami tepla, úklidovou službou a novému výtahu, budete mít postaráno o klidné žití.

Byt je vybaven novými okny, která zajišťují dostatečné osvětlení a zároveň izolaci od hluku a teplotních výkyvů. Kromě toho bytu přísluší i lodžie, která vám poskytne příjemné místo pro relaxaci a odpočinek, zároveň však zajistí v suchu pověšené prádlo či baklónový nábytek.

Součástí bytu je také sklep o velikosti 2 m2, kde si můžete uskladnit různé věci a využít ho pro praktické účely úschovy zavařenin a mnohého dalšího. Lokalita? Tak ta je přátelé naprosto geniální! Kousek máte dětské hřiště, autobusovou zastávku, Lidl a pokud by se stalo něco opravdu závažného tak i fakultní nemocnici. 

Víte, osobně žiji v Olomouci nějaký ten pátek a zaparkovat, to je občas opravdu “machrovina”, zejména u panelových zástaveb. Tady, zaparkujete vždy, díky menšímu parkovišti pro cca 30 aut, které je ukryté za domem což je dle mého názoru opravdovou výhodou!

Celkově se jedná o atraktivní nabídku bytu, který je vhodný jak pro jednotlivce, páry, tak i rodiny. Přijďte si prohlédnout tento skvělý byt na ulici Karafiátova v Olomouci a uvidíte, že se vám zde bude žít opravdu perfektně.

VIDEOPROHLÍDKA

PŮDORYS

FOTOGALERIE

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH ZÁLOH

PENB

CENA 3.390.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.