BLOG, SOUTĚŽ

CHCEŠ VYHRÁT iPHONE 15?

Máme pro tebe skvělou nabídku před Vánocemi!

Co říkáš na nový iPhone 15 jako dárek? Chceme ti ho dát. Ano, je to tak, tenhle úžasný telefon může být tvůj, a to pro každého!

Nyní k tomu, jak to funguje: Jsem realitní makléř pracující hlavně v Olomouckém kraji, zejména v Olomouci, Zábřehu a občas v Jeseníku. Co potřebujeme od tebe? Pokud znáš někoho – může to být soused, prarodič, kamarád nebo ty sám – kdo prodává nemovitost, máte šanci získat tento telefon!

Co je třeba udělat? Stačí nás spojit s prodávajícím a já se postarám o zbytek. Nejseš fanouškem iPhone? Žádný problém! Můžeme pro tebe připravit alternativu v podobě jiného telefonu za stejnou cenu.

Nepromarni tuto jedinečnou příležitost mít doma nový iPhone nebo jiný top smartphone. Dej vědět svým přátelům a pomoz nám najít skvělé nemovitosti. Výhra může být na dosah ruky! 😊📱

Pravidla soutěže:

Výhra: Zbrusu nový iPhone 15 s úložištěm 128 GB a možností vybrat si barvu podle tvých preferencí.
Podmínky: Aby jsi mohl získat cenu, musíme úspěšně prodat nemovitost, což znamená podepsat kupní smlouvu a převést nemovitost na katastru. Můžeš nám doporučit jakoukoliv nemovitost, která je na prodej, ale majitel musí o tobě vědět a souhlasit s naší spoluprácí.
Výplata ceny: Hlavní cena bude vyplacena až po úspěšné převod nemovitosti na nového majitele. To závisí na komplikovanosti prodeje a termínu uzavření obchodu.
Neprodání nemovitosti: Pokud se nemovitost nepodaří prodat, odměna nebude vyplacena.
Diskrétnost: O tvé odměně nemusí nikdo vědět – zůstane to tajemstvím mezi námi. 😉
Více nemovitostí: Pokud znáš více nemovitostí na prodej, neváhej nás kontaktovat! Určitě najdeme způsob, jak to udělat pro obě strany výhodně.
Omezení: Nemovitost nesmí být v nabídce konkurence a nesmí se jednat o pronájem.
Lokalita: Nemovitost musí být vzdálena max. 100 km od Olomouce

Shrnutí: Každý, kdo nám doporučí nemovitost na prodej a majitel souhlasí s naším zprostředkováním prodeje, má šanci na výhru, pokud se nemovitost úspěšně prodá. Toto vše potvrdíme písemnou smlouvou. 

Pro doporučení můžeš využít kontaktní formulář, ale nezapomeň, že pokud zadáš špatně své kontaktní údaje, budu mít problém tě kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci a přejeme všem hodně štěstí! Tak jdeme na to? 🏡📱