K PRODEJI

STAVEBNÍ POZEMEK S PROJEKTEM, HYNČICE POD SUŠINOU

Hledáte pozemek, na kterém můžete začít hned stavět? Který je současně na klidném místě obce Hynčice pod Sušinou, má vyřešený projekt, který je součástí ceny a také již současný majitel řeší stavební povolení, které bude po dořešení součástí kupní ceny? 

Přesně takový, bych Vám rád odprezentoval. Pozemek o velikosti 1201 m2, se rozprostírá na celkově třech pozemcích, na kterých je již zpracovaný projekt dvouchaty, která má být zapuštěná do svahu. 

O celkovou architektonickou studii se postaral architekt Tomáš Kupka včetně řešení vodního zdroje a odpadů. Koncepčně̌ je chata řešena tak, aby vytvářela útulné a pohodové místo pro relaxaci a odpočinek. Toho je docíleno jak kompaktností celého objektu, tak i použitím dřeva na fasádě, což stavbě dodává teplý a přívětivý vzhled. 

Objekty jsou dále chráněny “černou skořápkou” z plechové krytiny, která nejenže esteticky dotváří celkový vzhled, ale má i praktický účel. Tato ochranná vrstva by měla lépe odolávat silným povětrnostním vlivům, které jsou typické́ pro horskou oblast, a tím přispívá k dlouhodobé udržitelnosti a trvanlivosti celého objektu. 

Objekty jsou dále vzájemně posunuty, což nejenže lépe definuje hmotu objektů a poskytuje jim výraznější tvarový charakter, ale zároveň díky tomuto uspořádání mají uživatelé jednotlivých jednotek více soukromí. Celý objekt ale zůstává kompaktní, což přispívá k jeho funkčnosti a ekonomičnosti. 


Zdroj vody je řešen vlastní studnou a odpady budou řešenu čističkou odpadních vod nebo jímkou. Současný majitel je již v procesu vyřizování stavebního povolení, které by mělo být vyřešeno do konce roku 2024. 

Obec Hynčice pod Sušinou je doslova přes kopec od střediska Dolní Morava, které je v poslední době opravdu vyhlášené, zejména kvůli lyžování, wellnes hotelů. Lanovka je od místa pozemku vzdálená do 400 m, cyklotrasa je hned u pozemku a vysokorychlostní internet přes CETIN, vede přímo na hranici. Pro bližší informace zavolejte či napište. Budu se velice těšit a brzy naviděnou.

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

VIZUALIZACE – PROJEKT

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

KONCEPCE ŘEŠENÍ OBJEKTU

SITUAČNÍ VÝKRES

ČEZ

CETIN

ÚZEMNÍ PLÁN

CENA vč. PRÁVNÍHO SERVISU: 4.075.500,- KČ

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.