PRODANÉ

BYT 3+1, ul. HROMŮVKA, HRANICE

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s podlahovou plochou 75 m² a užitnou plochou 81 m² v 6 NP, nacházející se na atraktivní adrese v lokalitě ulice Hromůvka.

Byt o velké ploše v původní dispozici je určitě zajímavou možností na rekonstrukci “podle svých představ”. Jádro je sice původní, ale stále plně funkční, a tak na případnou rekonstrukci nemusíte pospíchat. Panelový dům, je postaven v roce 1992 a jedná se tedy o poslední “modely” panelové výstavby, která s sebou nese zateplení, které je jsou uvnitř panelů.

Okna jsou v současnosti plastová dvojskla, ale v blízké budoucnosti se budou měnit za trojskla, se kterými SVJ počítalo a našetřilo dostatek prostředků, aby se nemusel fond oprav navyšovat. Topení je dálkové.

Přímo pod domem je restaurace Švejk a večerka, což zajišťuje komfort když se vám nebude chtít vařit nebo zapomenete nějakou maličkost před víkendovým nákupem. Jednotka disponuje nadstandardní velikostí, což z ní dělá ideální volbu pro rodiny nebo jednotlivce hledající prostorný a pohodlný domov.

Součástí bytu je také balkon, který nabízí příjemný prostor pro relaxaci i odpočinek a je orientován na severovýchod. Sklepní prostor je o velikosti cca 3 m².

Pro případné financování bytu je možnost konzultace s kolegyní, která má více než 20 let praxe a zajistí výhodné podmínky.

3D PROHLÍDKA

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 3.130.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.