PRODANÉ

GARÁŽOVÉ STÁNÍ, ul. SCHWEITZEROVA, OLOMOUC – NOVÉ SADY

Vážení, 

nabízím Vám možnost vlastního parkovacího místa, které je v osobním vlastnictví, městské části Nové Sady, na ulici Schweitzerova. 

Sám jsem v této lokalitě pár let bydlel, a tak vím, jak je těžké zaparkovat, natož tak mít auto pod střechou a v suchu. Jen si vzpomeňte na zimu – zamrzlá okna, chladný motor, než se auto ohřeje, vypínáte ho a jdete do práce. Tohle vše, se může změnit touto zajímavou nabídkou. 

Do prodeje se nám totiž dostalo parkovací místo, které má rozměr 2.8 x 5.4 m2, v celkem pěkném, nepřehlédnutelném domě, který je dle mého názoru dominantou městské části – Nové Sady. 

Vjezd do garáže mají na starost elektrické dveře, které nebudete muset otevírat ani zavírat, ale ovládat je komfortně ovladačem. Vzhledem k délce 5.4 m, si za svůj vůz postavíte skútr či větší motorku a „zabijete tak dvě mouchy jednou ranou“. 

Garáž má stále pronajatý nájemník a v případě, že byste chtěli mít vyloženě investici, bude velice rád, když jej tam necháte parkovat i nadále.

Pronájem takového místa je 1.400, – Kč/měsíc a v této lokalitě, bude pronajato opravdu vždy, jak jsem psal výše – problém zastavit, je každodenní rutinou, nás Olomoučanů. 

Pokud by se Vám nabídka líbila, neváhejte mě kontaktovat a budu se těšit na prohlídku.

PŮDORYS

FOTOGALERIE

CENA: 490.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.