PRODANÉ

BYT 2+1, 55m², ŠUMPERK, ul. EVALDOVA

Bydlení kousek od centra ve zrevitalizovaném panelovém domě, částečně zrekonstruovaného bytu a ještě k tomu se dvěma balkony? Tohle není pohádka, ale nová nabídka.

Na ulici Evaldova, nedaleko centra města Šumperka, jsme pro Vás našli byt o perfektní, ”oddělené” dispozici 2+1 55m². Proč oddělené? Protože obývací pokoj a ložnice, jsou odděleny chodbou a koupelnou. Tato dispozice, je dle mého názoru jedna z nejlépe řešených dispozic v panelových domech, nikdy Vás totiž nebude rušit vaření z kuchyně.

V bytě se nachází celkově dva pokoje, které mají na podlaze upravené parkety, které nevržou a budí příjemnou atmostféru. Koupelna, která prošla před pár lety rekonstrukcí, je díky zabudovanému sprchovému koutu naprosto perfektně řešená. Po vstupu do kuchyně na Vás dýchne, na panelákové poměry obrovský prostor, který bude mít dostatek místa na plnohodnotný jídelní stůl.

Pokud, budete mít málo prostoru a chtěli byste mít vlastní šatnu, přístupnou hned z ložnice, tak při menší úpravě si můžete přebudovat spíž, která má dveře na chodbu, na plnohodnotnou šatnu.

Byt se nachází v 3 nadzemním patře bez výtahu, ke kterému náleží dva sklepy, jeden je hned v mezipatře u bytu, slouží jako špajz nebo jako další prostor na odkládání sezónních věcí. Sklep, který je ve sklepních prostorech nabídne dostatek místa, součástí prodeje je i starý ponk, který zde majitel nechal budoucímu majiteli.

Dle mého názoru, jsou velkou předností bytu dva balkony, kde každý je orientovaný na jinou světovou stranu, což znamená, že si můžete vypít kávu na balkoně ráno i večer.

Co je v okolí?

  • střední průmyslová škola
  • centrum města
  • kaufland
  • centrum Maják

Pokud by Vás nabídka zaujala natolik, že byste ji chtěli vidět osobně, neváhejte mne kdykoliv zavolat.

Váš reliťák,
Adam

VIDEOPROHLÍDKA

PROEJKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH ZÁLOH

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =2.550.000,- Kč

SLEDUJTE MNE TAKÉ NA: