PRODANÉ

DVOUGENERAČNÍ DŮM, JAKUBČOVICE NAD ODROU, 168m²

Hledáte bydlení v klidné vesnici, která je obklopena lesy a zároveň máte dálnici, co by kamenem dohodil? Měl bych pro Vás nabídku rodinného domu, která může být ta pravá. 

Dvougenerační rodinný dům, který leží v přírodním parku Oderské vrchy a v pohoří Nízkého Jeseníku, nabídne dost prostoru v podobě dvou oddělených bytů 3+1 a 3+kk o celkové ploše 168 m².

Obě bytové jednotky, mají nové koupelnové jádra včetně elektřiny, dále jsou na podlaze nové podlahové krytiny a nový plynový kotel, který spolehlivě stačí pro obě jednotky a zároveň ohřívá vodu. Díky prostornému sklepu, je zde možné napojit plně automatický kotel na tuhá paliva, u kterého můžete čerpat zelenou úsporám. V celém domě jsou vyměněná okna, společně s radiátory, včetně rozvodů potrubí a je celkově podsklepený.

Garáž, která je u domu, má velikost 22m², ve které můžete začít své podnikání nebo spolehlivě “ustájit“ své dvou kolé mazlíčky, před zimou a venkovním nečasem.

Zahrada, má velikost včetně zastavěné plochy 793 m², není ani velká ani malá, zároveň dostatečně prostorná pro řádění dětí nebo na posezení s přáteli.

Dům je určen k okamžitému nastěhování, nově vymalován, uklizen a veškeré staré vybavení, které bylo potřeba odvést, bylo odvezeno. 

V obci Jakubčovice nad Odrou, se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, pošta, autobusová zastávka, samoobsluha a restaurace. Dálnice je vzdálena 5 minut autem, město Odry 3 minuty autem, Ostrava do 30 minut. Nedaleko se nachází Heipark Tošovice pro zábavu, odpočinek, relaxaci a adrenalin.

Veškerou projektovou a stavební dokumentaci, máme k náhledu v elektronické podobě.

Pro prohlídku si neváhejte zavolat.

Mějte se krásně a budu se na Vás těšit,

Váš realitní makléř
Adam

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

VIZUALIZACE

ROZMĚRY VNITŘNÍCH PROSTOR

1NP:2NP:
GARÁŽ: 22.1 m²CHODBA: 19.9 m²
CHODBA: 19.9 m²POKOJ: 9.5 m²
POKOJ: 8.8 m²KUCHYNĚ: 12.5 m²
POKOJ: 12.9 m²LOŽNICE: 16.8 m²
OBÝVACÍ POKOJ +
KUCHYNĚ: 38.2 m²
OBÝVACÍ POKOJ: 21 m²
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 132 m²ZAHRADA: 661 m²

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 5.302.500,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.