PRODANÉ

DŮM, 204m², KAMENKA, okr. ODRY

Rád bych Vám představil dům, který má obrovský podnikatelský potenciál, zároveň se nachází v oderské přírodě a jedná se o velice zajímavou nabídku.

Řekne se to snadno „začít podnikat“, co? Ale s čím nebo jak? Proto bych Vám rád ukázal záměr, který jsme s kolegy vymysleli a zároveň promítli jako vizualizaci pro lepší představivost.

Jedná se o bývalou zemědělskou budovu s velkou stodolou a naprosto perfektním zděným sklepem pro vybudování vlastní vinárny, která bude skvostem domu zasazeného v úchvatné přírodě, jež Vás doslova obejme ve své náruči. Historie stavby sahá až do předválečného Československa.

Dům má jímku a elektřinu.

Svatební stodoly totiž v poslední době zaznamenaly značný boom a na trhu jich je jak šafránu. Díky prostorům domu se zde naskytují celkem pěkné možnosti, jež nemovitost budou moci vyzdvihnout.

Dům postavený z cihel je ovšem v původním zachovaném stavu. Před několika měsíci začal procházet již základní rekonstrukcí interiérů. Jsou zde vyměněna okna, elektřina a částečně nové podlahy a koupelna. Předchozí majitel zamýšlel vybudování ubytovacích prostor pro své firemní zaměstnance, avšak s postupem času svůj plán přehodnotil.

Střecha je společně s velkou částí krovů původní. Rozsáhlejší rekonstrukci vyžadovat nebude, protože předchozí majitelé špatné krovy vyměnili za nové.

V zadní části domu již začala rekonstrukce, která čeká na dokončení podle vašich představ.

Prostoru zde budete mít opravdu mnoho. Pokud hledáte hezké bydlení, které nebude vyžadovat několikamilionové investice, tak věřím, že tahle nabídka bude ta pravá.

Něco málo k obci Kamenka… Jedná se totiž o část města Odry v okrese Nový Jičín. Nachází se asi 8 km na sever od Oder.

Pro případnou prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Těším se na vás!

Váš realiťák, 
Adam.

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIZUALIZACE INTERIÉRU

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU A PROVIZE : =2.800.000,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.