PRODANÉ

RODINNÝ DŮM, DUBICKO, okr. ŠUMPERK

Dobrý den,

Do nabídky k nám zavítal dům, který je v malebné vesničce Dubicko, která stojí v půli cesty do Mohelnice a Zábřehu. Žije zde přes 1000 obyvatel a první písemná zmínka je z roku 1238.

Rozloha domu je 100m2, dispozici má velkorysou 4+1 a o parkování se postará kryté parkovací stání, které zabezpečí, že na Vaše miláčky nebude pršet (v těchto dnech) ani sněžit. Zahrada, která má přes 1000m2, je velká přesně tak akorát.

Dům je v dobré kondici. Majitelé na něm za poslední léta udělal prakticky kompletní rekonstrukci od střechy až po podlahy. Rekonstrukci si majitel dělal sám, aby měl jistotu, že udělá vše v plné kvalitě. Jsou zde nová okna, elektrické rozvody s novou pojistkovou skříní, střecha, rozvody vody, odpady a také topení, které je poháněno dvou letým plynový, kondenzačním kotlem. 

Venkovní zázemí také podpoří technická místnost na sekačku, štípačku dřeva či jako garáž na motorku. Také se zde nachází možnost pro vybudování venkovní kuchyně a posezení, které je kryté a velice útulné. 

Plot z přední strany již majitel nedodělal, avšak šikovný kutil jej zvládne udělat dle své libosti a případně dodělá i pojezdovou bránu. 

Co je v obci Dubicko? Prakticky vše, co bude rodina potřebovat.

  • Nedaleká mateřská škola a dětské hřiště
  • Jednota
  • Pošta 
  • Zásilkovna box
  • Knihovna

Pokud chcete přijet a hned bydlet, neřešit rozsáhlé rekonstrukce, tak věřím že tahle nabídka je právě pro Vás! Při zvýšeném zájmu, majitel využije právo nejvyšší nabídky.

S výhodným hypotečním úvěrem Vám pomůže naše dvaceti letá odbornice, která umí vymyslet vše na míru tak, abyste byli spokojeni a úrokovou sazbu zajistí lepší než kde jaký bankovní dům.

O prohlídku, si neváhejte zavolat kdykoliv a pevně věřím, že si ji společně perfektně užijeme. 

VIDEOPROHLÍDKA

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU: =3.710.000,- KČ

Sledujte mne také na: