PRODANÉ

BYT 3+1, ul. ČSA, ZÁBŘEH

Bytů v Zábřehu, je jako Šafránu a bytů po kompletní rekonstrukci je v tomto městě ještě méně. Lokalita u centra města v cihlovém domě, který prošel rekonstrukcí zateplení fasády, oken a výmalby vnitřních prostor společně se stoupačkami a vlastní plynovou kotelnou, může znamenat nové bydlení, které budete milovat.

Do naší nabídky se dostal jeden byt, který je o dispozici 3+1, celkové užitné ploše 74 m2 a po kompletní rekonstrukci ve 4. nadzemním podlaží. Po vstupu do bytu si nelze nevšimnout vestavěné skříně s botníkem v chodbě, kde na Vás na dýchne ten správný domov, který zajistí bezpečí, pohodu a klid.

Koupelna s toaletou jsou rekonstruovány před pár lety a kuchyně, která je vyrobena na míru s vestavěnými spotřebiči a východní orientací, zajistí slunce k ranní kávě a chládek, když budete nejmenším chystat svačinu do školy nebo školky. Myčka je standardem této kuchyně, společně s vestavěnou mikrovlnnou troubou, horkovzušnou troubou a indukční deskou.

Obývací pokoj je přímo veprostřed bytu, a spojuje tak dva pokoje s kuchyní a chodbou. Balkon, který má velikost přesně, „tak akorát“ s východní orientací je ideální na sušení prádla nebo na „kouřovou“ pauzu mezi úklidem a vařením, což ocení nejedna hospodyně.

Dva pokoje, které mají rozlohu 18.6 m2 a 12.2 m2 jsou větší, než se může zdát. Větší pokoj pro děti se západní orientací, zajistí dostatek prostoru a také místa na učení a útulná ložnice klid, protože je oddělena šatnou, což naznačuje, že budete mít opravdu perfektní soukromí.

Sklepní prostor, je o velikosti 2 m2.

Stropy v bytě jsou snížené, osazené sádrokartonem a novými rozvody elektřiny a LED osvětlením. Výmalbu majitelé zajistili před samotným prodejem, a tak tato činnost před nastěhováním odpadne.

Co je v okolí domu?

  • Školka hned vedle domu,
  • fotbalový stadion za domem,
  • centrum města Zábřeha 3 minuty chůze,
  • nákupní část města asi 5 minut chůze,
  • škola je vzdálená přes jednu cestu a 4 minuty chůze,
  • volnočasový park asi 10 minut.

Perfektní bydlení, které nebudete muset rekonstruovat. Bydlení, kde se bude stačit jenom nastěhovat a třeba založit rodinu, nebo jej využívat jako nájemní byt. Ať už se rozhodnete jakkoliv, neváhejte si zavolat o prohlídku, budu se těšit a prozatím, se mějte krásně.

PŮDORYS

FOTOGALERIE

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH ZÁLOH

POTVRZENÍ BEZDLUŽNOSTI BYTU

PENB

CENA 3.180.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.