PRODANÉ

Byt 3+1, 62m², POSTŘELMOV

Nabízíme Vám, ke koupi byt o dispozici 3+1 s balkónem v OV, podlahovou plochou 62m² ve 4NP panelového domu s výtahem v obci Postřelmov. Součástí bytu je sklepní kóje, kde se spolehlivě vejde jízdní kolo nebo kočárek. Dům je po kompletní revitalizaci – nová střecha, okna, výtah, stupačky, plynový kotel, zateplení a fasáda. 

Nejsou zde žádná věcná břemena ani dluhy z rekonstrukcí, které by v budoucnu mohly působit nepříjemnosti. Vytápění je řešeno, místním plynovým kotlem ve sklepní části domu. Byt je v původním stavu a je možné jej bez jakýchkoliv úprav, začít ihned používat. Úklid společných prostor je řešen úklidovou službou, která se platí měsíčně, společně s poplatky za energie a vodu. Sousedé jsou bezproblémové rodiny.

Parkování, je zde vyřešeno parkovacími místy kolem domu, která byla nově rozšířena. Celková orientace bytu je na jižní stranu, takže světlost interiéru je jistotou. Okolí domu je zastavěná klidná část obce s možností rychlého napojení na hlavní silnici ve směru Zábřeh/Šumperk.

Umístění domu je na výborném místě – 5 minut chůze je obchod, pošta, mateřská a základní škola i autobusová zastávka v obou směrech (Zábřeh/Šumperk), cyklostezka která vede do okolních vesnic. Velkou výhodou, je městský obchvat, který s sebou odvedl z města hluk a neustálou dopravní vytíženost.

V okolí města je vyhlášená restaurace U Adély, Habbermannův Mlýn, kde historie sahá, až do předválečného Československa, možnost klidného rybolovu v okolních rybnících nebo lázeňské procedury v Bludovských lázních.

V případě zvýšeného zájmu si majitel vyhrazuje právo nejvyšší nabídky, která bude nabídnuta.

ROZMĚRY VNITŘNÍCH PROSTOR

Chodba: 8.45m²
Obývací pokoj: 16.45m²
Balkon: 3.06m²
Kuchyně: 10.26m²
Ložnice: 12.25m²
Pokoj: 8.4m²
Koupelna: 2.56m²
Toaleta: 1m²

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIDEOPROHLÍDKA

3D SKEN

VIZUALIZACE BYTU

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: REZERVACE

Sledujte mě na sociálních sítích.