PRODANÉ

BYT 3+1, 63m², JESENÍK

Hledáte bydlení, které bude obklopené doslova úžasnou přírodou v místě, kde se lidé léčí horským vzduchem a naprosto bezkonkurenčním klidem? Pokud ano, tak právě pro Vás mám v městě Jeseník byt o velikosti 3+1, 63m² v OV, původním, ale zachovalém stavu, který lze ihned bez sebemenších investic používat, protože vybavení je součást ceny.

Byt se nachází v sedmém patře, kde Vás dopraví nový výtah. Vzhledem k tomu, že byt má východo-západní orientaci, tak Vás bude slunce probouzet každý den. Při výhledu z oken nebo balkonu uvidíte Jesenickou přírodu a rozhlednu Zlatý Chlum, kterou doprovodí šum řeky Bělá.

V dnešní době, kdy zachovalých bytů v původním stavu moc není, se jedná o žádanou nabídku, kterou si budoucí vlastník bude moci přestavit podle svých představ tak, aby vyhovovala všem parametrům, které jsou důležité. Byt má původní umakartové jádro, jenž je částečně upraveno, nové stupačky, okna, venkovní zateplení a novou plynovou kotelnu, již je společná pro celý dům.

Dluh ve fondu oprav bude před prodejem zaplacen, aby nový vlastník neměl žádné poprodejní problémy. Možnost parkování je přímo před domem. Sklepní kóje má 2m². Sousedé jsou klidné mladé páry s rodinami či penzisté.

V okolí domu se nachází lázně Priessnitz, které zajistí relaxaci v podobě wellness či ozdravné kúry. Pěší nebo cykloturistické stezky, přes zimu běžkařské či sjezdové dráhy, které jsou v blízkém okolí – Ramzová, Červenohorské sedlo, známý vysílač Praděd nebo světový unikát přečerpávací nádrž Dlouhé stráně a v neposlední řadě i nákupy v Polsku.

V případě, že by se Vám naše nabídka natolik zalíbila, že byste rádi na prohlídku, tak mne neváhejte kontaktovat. Majitel při prodeji upřednostní nejvyšší nabídku.

MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA 1 OSOBU

Fond oprav: 756 Kč/měs + 19.000 Kč dluh z rekonstrukce (bude před koupí uhrazen)
Stočné: 136 Kč/měs
Teplo: 1.300 Kč/měs
Teplá voda: 601 Kč/měsZa poslední rok bylo vráceno 11.000 Kč
Plyn: 300 Kč/3měsEnergetický štítek: D

ROZMĚRY VNITŘNÍCH PROSTOR

Předsíň: 5.6m²Obývací pokoj: 18m²
Kuchyně: 9.7m²Balkon: 3.74m²
Koupelna + WC: 3.9m²Ložnice: 11.2m² + 12m²
Sklep: 2m²Celkem: 63m²

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA

PRO VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU KLIKNI: ZDE

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 2.050.000 Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.