PRODANÉ

BYT, 1+1, 46m², HRANICE

Nabízím Vám k prodeji byt o dispozici 1+1 v OV, podlahovou plochou 46m² a plochou užitnou 53m², ve 2NP cihlového domu, s nadstandardně velkým sklepem(7m²), kde se spolehlivě vlezou lyže, kola, kočárky a nebo vánoční výzdoba. Dům disponuje zahradou o velikosti 96m² která je společná a poskytne Vám klid na relaxaci nebo místo, kde můžete s posedět s přáteli.

Byt má plastová okna, nové stupačky, klidné sousedy a možnost parkování přímo před domem. Nejsou zde žádná věcná břemena, která by v budoucnu působila problém. Kuchyně s jídelním stolem, je orientovaná na severní stranu a prostorný obývací pokoj je na jižní stranu – což zajistí dobré světelné podmínky po celý rok.

Byt má vlastní plynové vytápění, které se nachází v koupelně, možno využít i půdní prostory jako sušárnu či další místo pro uskladnění dalšího vybavení. PENB nebyl dodán tudíž se uvádí jako G-mimořádně nehospodárná.

Lokalita domu je v zastavěné části obce, kde je do 10 minut chůze centrum, hřiště Dukla, obchod Billa nebo obousměrná autobusová zastávka směr Drahotuše/Teplice nad Bečvou a během krátkého časového úseku, se můžete napojit na dálnici za městem směr Ostrava/Brno.

V okolí Hranic se nachází známý hrad Helfštýn, Hranická propast(zvaná též jako Macůška), Lázně Teplice nad Bečvou(kde historie sahá až do roku 1553), městský aqua park nebo zimní ski areál Potštát.

ROZMĚRY VNITŘNÍCH PROSTOR

Předsíň: 9,2m²Obývací pokoj: 25m²
Kuchyně: 11,8m²Sklep: 7,5m²
Koupelna: 4m²Bytová kóje: 2m²
Spíž: 1,6m²Celková plocha: 46m²

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIDEOPROHLÍDKA

3D SKEN

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 1.670.000 Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.