PRODANÉ

BYT 3+1, 75m², ul. SEVEROVÝCHOD, ZÁBŘEH

Hledáte bydlení v Zábřehu blízko školky, školy či obchodu? Měl bych pro Vás nabídku bytu 3+1 o velikosti 75 m² s balkonem, vlastní spíží a sklepní kójí v 1NP. V bytě již před lety proběhla zdařilá rekonstrukce bytového jádra, elektřiny i stupaček. Vlastní plynová kotelna je naistalovaná v suterénu domu, která zajišťuje ohřev vody i vytápění.

Orientace bytu je severo-východní. Máte výhled na 4. ZŠ a dětské hřiště, které je opodál. Zaparkovat můžete přímo pod okny ložnice, abyste na své „miláčky“ stále viděli. Nízké měsíční náklady na provoz zajistí plastová okna společně s venkovním zateplením. Byt nemá žádný dluh v podobě nezaplacené anutity.

Sousedé jsou rodiny s dětmi nebo senioři a díky městské zeleni, která dům doslova objímá, se budete cítit jako v rodinném domě.

Vzdálenosti od domu?

  • Školka Strejcova je 2 minuty
  • Autobusová zastávka 4 minuty
  • Albert 2 minuty
  • Škola, ať už 3. ZŠ nebo 4. ZŠ, je vzdálena do 5 minut
  • Centrum 10 minut
  • Zdravotní středisko 6 minut

Pokud hledáte bydlení nebo investici v Zábřehu, tak by tohle mohla být to pravé. V případě zvýšeného zájmu bude upřednostněna nejvýhodnější nabídka. 

Pro případ, že byste potřebovali konzultaci ohledně financování bytu, je možné využít naše komplexní služby hypoteční poradkyně, která Vám zajistí jistotu a plnou informovanost po celou dobu obchodu.

Pro další info mne neváhejte kontaktovat a do té doby se mějte krásně! 

Váš realitní makléř

Adam Švec

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

ROZMĚRY VNITŘNÍCH PROSTOR

OBÝVACÍ POKOJ: 16.16 m²KUCHYNĚ: 8 m²
BALKON: 3.78 m²SKLEP: 2 m²
POKOJ: 14.63 m²CHODBA: 7.7 m²
POKOJ: 12.67 m²KOUPELNA + WC: 5.5 m²
SPÍŽ: 3 m²

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH ZÁLOH

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK DOMU

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =3.350.000,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.