PRODANÉ

BYT 3+1, 70m², HRANICE

Dovolte mi, abych vám představil další byt k prodeji, který je po zdařilé rekonstrukci. Třípokojová dispozice s nadstandardně velkou kuchyní a lodžií. Nachází se v žádané lokalitě města Hranice a doslova přes most od nákupního centra Stop Shop.

Při rekonstrukci tohoto bytu majitelé kladli důraz na funkčnost, která se rázem odráží v příjemném prostředí a dýchne na vás rodinnou pohodou. Při výběru materiálů majitelé sáhli po dřevitých a zároveň elegantních tónech, které podtrhují teplo domova.

Nadstandardně velká kuchyně prošla zdařilou proměnou, je osazena vestavěnou myčkou a lednicí, plynovým sporákem a velikým množstvím zásuvek na potřebné vybavení. Zcela jistě se zalíbí nejedné hospodyni. Díky prostoru je zde možné mít i jídelní stůl až pro čtyři osoby, které nebudou mít pocit stísněnosti. Aby se utvrdila praktičnost, je na podlaze položena laminátová podlaha.

Prostorově velký obývací pokoj nabídne vše, co byste mohli potřebovat, ať už herní koutek pro nejmenší nebo pracovní stůl, kde vyřídíte veškerou práci z pohodlí domova. Vzhledem k rozložení bytu se do ložnice a na lodžii dostanete pohodlně, bez složitého obcházení, a vzhledem k jižní orientaci budete mít sluncem prosvícený interiér. 

Pokud budete bydlet v bytě maximálně ve čtyřech osobách, určitě oceníte oddělenou toaletu od koupelny, jež prošla rekonstrukcí včetně výměny elektrických rozvodů a stoupaček. S ohledem na čistotu zde byla také položena dlažba, která bude mít za následek lehčí údržbu.

Dětský pokoj, který je přístupný z chodby, nabídne dostatek prostoru pro dvě vyrůstající děti, jež budou mít dostatek prostoru a zároveň částečnou odloučenost zejména v pubertálním věku.

Kompletní podlahová plocha bytu je 70 m², lodžie má plochu 4 m². K bytu patří také sklepní kóje o velikosti 2 m². Plocha užitná je 64 m².které vám nebudou působit v budoucnu žádné problémy.

Byt je v současné době v osobním vlastnictví, proto bude financování z hypotečního úvěru možné bez větších problémů. V případě, že budete chtít využít financování, nabídneme vám služby naší hypoteční makléřky, která navrhne nejlepší možná řešení.

Ulice Hromůvka, se nachází na velmi strategickém místě části Hranice I-Město, doslova přes most od nákupního centra, přes cestu se nachází hranická nemocnice. Mateřská škola je přímo v sousedství domu. 

Pokud se vám byt líbí, neváhejte mi zavolat prakticky kdykoliv. Domluvíme si termín schůzky a předem Vám zašlu webové stránky, kde naleznete informace na jednom místě, abyste před osobní prohlídkou znali veškeré podrobnosti (zálohy, rozměry, půdorys, 3D prohlídku).

Cena je stále k jednání.

Do té doby, než se potkáme, se mějte hezky a těším se na prohlídku.
Adam 

TABULKA MĚSÍČNÍCH NÁKLADŮ

ZÁLOHY: 4000 Kč/ Měs

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

TABULKA VNITŘNÍCH ROZMĚRŮ

CHODBA: 4 m²OBÝVACÍ POKOJ: 20.4 m²
POKOJ: 2 x 11.76 m²KUCHYNĚ: 11.68 m²
LODŽIE: 3 m²KOUPELNA + WC: 4.4 m²
SKLEPNÍ KÓJE: 2 m²PLOCHA UŽITNÁ: 64 m²

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 3.200.000

Sledujte mě na sociálních sítích.