PRODANÉ

BYT 2+1, 50m², JESENÍK

Naposledy se nám s kolegy v Jeseníku zalíbilo na tolik, že jsme po úspěšném prodeji bytu 3+1 na Zeyerově ulici, našli další byt, také na Zeyerově ulici. Tentokrát se jedná o družstevní byt 2+1 v 3NP a původním stavu, který je v plně zrevitalizovaném domě. Možnost převodu do osobního vlastnictví není možný, avšak se jedná o pěknou investici pro mladé páry anebo k investičnímu bydlení.

Byt má rozlohu 50m², kterou rozšíří o 3 metry balkon a sklepní kóje o velikosti 2 metry. Jsou zde původní ale udržované parkety, které po zrenovování budou jako nové.

Vzhledem k tomu, že je orientace bytu jiho-východní, tak bude v bytě celý den světlo a zároveň klid, protože rušná silnice směrem na Polsko, je na odlehlé straně domu. Vytápění domu zajistí místní plynová kotelna, která je nová. Zrekonstruován je i celý dům, nová okna, zateplení i stupačky.

Pokud hledáte klidné bydlení v Jeseníku, které má doslova přes cestu nákupní centrum kde je Billa, Planeo elektro, Pepco a další obchodní řetězce, blízko do města i do přírody. Myslím si, že budete mít vybráno.

Vizualizaci, kterou jsme v bytě udělali, můžete využít při Vaší rekonstrukci. Vzhledem k vlastnictví, budeme hledat zájemce buďto s hotovostí či možností ručit jinou nemovitostí.

Možnost financování je i hypotečním úvěrem, pro více informací budu rád, když si zavoláme abych Vám vše dobře vysvětlil.

Neváhejte dlouho, zavolejte a domluvme si prohlídku – budu se na Vás těšit!

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA

VIZUALIZACE BYTU

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 1.650.000 Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.