PRODANÉ

STAVEBNÍ POZEMEK, DOLNÍ BUŠÍNOV, 831m²

Dobrý den,

stavební pozemek pro rekreační výstavbu v lokalitě, ze které doslova srší klid a odpočinek? Ano přátelé, tak právě takovýhle nám zamířil do nabídky. Jedná se o lokalitu Dolní Bušínov, které se také říká Bozeňov nebo Bozák a je známá pro svoji přírodu, klid, wellnes hotel, pohodu a je vyhledávaná víc, než Špindl.

Pozemek, který je v severní části obce je naprosto perfektně umístěný, protože Vás tady budou sledovat snad jen srnky a veverky. Umístěný jako poslední v řadě, orientovaný do lesů, částečně zkosený a proto se je zde možné postavit chatu s terasou, ze které budete mít krásný výhled do přírody.

Rekreaci Vám zpříjemní wellnes hotel, který poskytuje wellnes i pro neubytované, takže saunu a vířivku budete mít doslova pod kopcem a pokud to spojíte výtečnou kuchyní, budete mít nebe na zemi.

Nedaleké město Zábřeh nabídne vše, co budete potřebovat. Pozemek je napojený na vodu ze studny, kanalizaci a elektřinu, kterou stačí jen přihlásit. Vzduchem vedený internet zde budete chytat naprosto běžně v dostatečné kvalitě na Netflix nebo Disney channel, pro Vaše děti.

O prohlídku, si neváhejte zavolat dříve, než to udělá někdo jiný a v případě zvýšeného zájmu, si majitel dovolí upřednostnit nejvyšší nabídku.

Budu se těšit na osobní prohlídku,

Váš realitní makléř, Adam ŠVEC

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

ÚZEMNĚ PLÁNOVACÍ INFORMACE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =1.321.000,- Kč

SLEDUJTE MNE TAKÉ NA: