PRODANÉ

BYT 4+kk, ul. NÁDRAŽNÍ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hledáte prostorné bydlení, které nabídne nadstandardní vybavení? Vhodnou investici nebo uložení svých peněz? Tato nabídka, by mohla být pro Vás ta pravá.

Byt o podlahové ploše 74 m2, terasou a dvěma koupelnami může být ztělesnění toho, co už možná dlouhodobě hledáte, orientace na jihozápad, možnost koupě parkovacího místa a sklep o velikosti 2 m2, Vám z tohoto bytu může zjistit příjemný domov.

Nadstandardní zpracování domu, který se teprve před nedávnem dokončil oplývá vůní novoty, příjemného prostředí a také klidného odpočinku. Rušnější cesta, která je za domem Vás v tomto bytě nebude v žádném případě, jakkoliv omezovat. Jedná se totiž o byt, který je situován do vnitrobloku, a tak budete mít dostatek klidu a příjemný výhled na svého miláčka, kterého můžete parkovat pod domem. 

Byt je osazen bezpečnostními dveřmi, plastovými okny a novou podlahovou krytinou. Koupelny jsou dvě. Jedna z nich je pouze pro Vás jako majitele bytu, vstoupíte do ní přes ložnici a je osazena vestavěným nadstandardně velkým sprchovým koutem s toaletou, žebříkovým radiátorem a umyvadlem. Druhá z nich, má vchod z chodby. Poskytne dostatek prostoru pro návštěvu či horkou koupel pro vašeho mazlíčka, protože je osazena vanou, do které se budete rádi vracet. 

Topení je řešeno dálkovým rozvodem, tak nečekejte že při napuštění vany, budete čekat další hodinu, než se nahřeje bojler. Na útulnosti bytu přidají šikmé stropy v dětských pokojích s dvěma velkými okny. Díky k tomu, že se jedná o byt v posledním podlaží, do kterého Vás pohodlně dopraví výtah, je klid z půdy zaručen. 

Společná zahrada, která patří k domu a je také dobře viditelná na videu a fotkách umožní přátelské dýchánky bez toho, aniž by Vás kdokoliv rušil. Jihozápadní orientaci si zamilujete, nejen že budete cítit příjemné sluneční paprsky i v zimních měsících ale také se můžete na terase hezky opálit. 

Dům je zateplen silnou polystyrénovou vrstvou (energetický štítek B – velmi úsporný), novou fasádu, novou střechu což znamená, že měsíční fond oprav bude opravdu to poslední, co Vám navýší měsíční bydlení. 

Jestliže něco takového hledáte, zavolejte mi a pokud se Vám byt líbí, ale je pro Vás příliš velký, zavolejte také a vymyslíme přesně to, co bude sedět Vaší velikosti a vkusu. 

VIDEOPROHLÍDKA

PŮDORYS

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA BYTU

FOTOGALERIE

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 6.300.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.