PRODANÉ

STAVEBNÍ POZEMEK, BEŇOV

Vážení,

S radostí vám nabízíme ideálně veliký stavební pozemek v obci Beňov. Tento exkluzivní pozemek je umístěn v příjemném prostředí pouhých 11 minut autem od města Přerov, které nabízí veškeré potřebné služby v dosahu. Obec samotná disponuje základní školou, mateřskou školou, autobusovou zastávkou a cyklostezkou, která vám umožní dosáhnout Přerova pohodlně na kole či inline bruslích.

Jako součást prodeje vám nabízíme již hotový stavební projekt s platným povolením k výstavbě. V dosahu pozemku jsou dostupné veškeré potřebné sítě, včetně elektřiny, plynu, vodovodu a kanalizace. Elektřina je již přivedena na pozemek, což vám zajišťuje připravenost pro vaši budoucí stavbu.

Projekt se má dispozici 4+kk, s dvěmi variantami parkování. Původní projekt byl řešen tak, že garáž bude vybudována pod domem nicméně tady je i varianta, parkování vedle domu, na kterou projektant myslel, zde bude opravdu záležet co upřednostníte, v každém případě je počítáno s oběma variantami. Celková užitná plocha domu činí velkorysých 136 m2, zahrnující prostornou terasu o rozloze 17 m2. Obytná plocha domu dosahuje 86 m2 a zahrnuje také technickou místnost a šatnu.

Na rozsáhlém pozemku o celkové rozloze 1007 m2 získáte dostatek prostoru pro zřízení bazénu, příjemného posezení, a dokonce i pro houpačku pod stromem. Pokud máte specifické zájmy, můžete vytvořit svou vlastní odpočinkové zázemí, které může posloužit jako pánský salónek či “trucovnu” – však to znáte…

V případě zájmu o financování vašeho nového domu hypotečním úvěrem, jsme připraveni vám poskytnout kontakt na zkušenou hypoteční poradkyni s více než 20 lety praxe, která vám pomůže najít nejvhodnější řešení.

Pro další informace a domluvení schůzky nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy a poskytnout vám další podrobnosti ještě před prohlídkou.

VIDEOPROHLÍDKA

FOTOGALERIE

PROJEKT A STAVEBNÍ POVOLENÍ, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ PRODEJE

PROJEKT POČÍTÁ I S NADZEMNÍM KRYTÝM STÁNÍM

CENA vč. PRÁVNÍHO SERVISU: 1.990.000,- KČ

Sledujte mne také na: