PRODANÉ

ZAHRADA 434m², ODRY

Hledáte kousek ráje na zemi ale nedaří se? Možná, že chcete jen klid a vlastní zázemí na zahradě, která má ovocné stromy a kde si budete pěstovat svoji zeleninu.

Pro ty z Vás, kteří hledají zahradu v Odrách, s naprosto nádherným výhledem na celou oderskou přírodu, mám opravdu lákavou nabídku. Zahrada o celkové ploše 434m², má chatu s elektřinou a přírodním sklepem, kde je celý rok ideální teplota, jak ze ”sedmého schodu” a jste místním lesem. V zahrádkářské kolonii, najdete příjemné sousedy, kteří Vám vždy vyjdou vstříc a kteří si jsou zároveň, hlídači navzájem.

Ve spodní části zahrady, se nachází vodovod s užitkovou vodou a v horní části chata, která Vám nabídne připojení k elektrice, dostatek prostoru až pro 4 osoby a také příjemné posezení na terase.

K zahradě, se díky polní cestě dostanete svým autem bez problémů, takže veškerá manipulace s odvozem posekané trávy, či zásobování před zahradní oslavou, zvládnete levou zadní.

Pokud byste chtěli zahradu vidět osobně, neváhejte si zavolat o prohlídku, případně mne napsat přes aplikace What`s up nebo Viber. V případě zájmu, si majitel vyhrazuje právo nejvýhodnější nabídky.

Mějte se fajn a užívejte léta, už teď se těším na prohlídky.

Váš realiťák,
Adam

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: =450.000,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.