PRODANÉ

VINICE, 668m², BZENEC, okr. HODONÍN

Každodenní nabídka nemovitostí, Vás už trošku nudí? Chcete vlastnit kus Moravy? Líbí se Vám na jihu a rádi byste měli kus své země? V tom případě, mám pro Vás vhodnou investici, která se zcela odlišuje.

K prodeji nabízím kus vinice, která je registrovaná a můžete ji vyhledat na UKZ ÚZ a její plody, prodávat. Jsou většinou užívány na stolní vína, sekty či jiné. Díky místu na traktor a zoraným řádcím, je možné využít i automatizaci sběru.

Jakožto správný vinař, kterým majitel opravdu je se o vinici stará již dlouhá léta. Stáří vinné révy, je již 18 let a je v opravdové síle. Víno, které se zde rodí, je dovezeno z Německa a nese název Rulandské bíle alias Pinot Blanc.

Pro případ investice, která Vám může vydělávat formou nájmu, je možné vinici pronajmout společnosti CHATEAU BZENEC nebo BOHEMIA SEKT a mít své peníze uložené a zároveň investované.

Typická chuť vína je plná, dlouhotrvající, bohatá na extraktivní látky, harmonická, elegantní. Ve vůni a chuti můžeme hledat hrušky, broskev, červené ovoce, lískové oříšky, mandle, chlebovou kůrku, máslo, vanilku, jemnou kouřovou příchuť, citrusové plody a lipový květ.

Nadchla Vás tato vinice? Zavolejte!

TABULKA SPONU

SPON = 2.20 x 85= 187 CM/ 1 SAZENICE
= CCA 357 SAZENICNA POZEMKU 668

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU A PROVIZE: =333.840,- Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.