PRODANÉ

BYT 3+1, ul. TKALCOVSKÁ, BRNO – ZÁBRDOVICE

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o rozloze 106 m², který se nachází v atraktivní lokalitě Brna na ulici Tkalcovská 10.

Tento světlý a prostorný byt je umístěn v cihlovém domě a je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení nedaleko centra města. Byt je v družstevním vlastnictví, družstvo funguje opravdu výborně a kromě příjemné dispozice nabízí i balkon, který poskytuje ideální prostor pro odpočinek po náročném dni.

Za domem na pozemku, který je ve vlastnictví družstva, jsou umístěna parkovací místa, které je možno po dohodě s družstvem využívat což v městském prostředí oceníte každý den a hlavní výhodou je, že parkování bude bez dalších poplatků. Přemýšlíte o energetické efektivitě? V tomto domě je již zateplená fasáda a instalována nová okna, díky čemuž jsou měsíční zálohy velmi příznivé, pouze 6.500,- Kč díky většímu počtu studentů žijících v tomto bytě.

Navíc, na střeše domu jsou umístěny solární panely, které snižují energetickou náročnost a přispívají k lepší ekologické stopě. Interiér bytu je řešen s ohledem na dostatek denního světla, kuchyň je orientována na severozápad a obývací pokoje na jihovýchod. Součástí prodeje je i sklep o velikosti 6,4 m², který poskytuje praktický úložný prostor. Pokud máte rádi zeleň, potěší vás, že k domu patří i udržovaná zahrada.

V současné době, byt ubývají studenti a nájem, bez energií činí 25.000,- Kč/měsíčně. Při měsíčním nájemném okolo 30.000,- Kč, bude byt generovat dlouhodobě investiční výnosy ve výši 5.29%.

V neposlední řadě stojí za zmínku, že dům se nachází pouhých 10 minut pěší chůze od centra Brna, což vám umožní vychutnat si městský život naplno. Tento byt prošel rekonstrukcí koupelny před 13 lety a okna byla vyměněna před 6 lety za kvalitní dvouskla, takže se můžete nastěhovat bez dalších nutných investic.

Lokalita domu vzkvétá, nejen že zde má být v dosahu několika stovek metrů nová developerská výstavba, polyfunkční domy a také projekt jako je Nový Cejl, Polyfunkční dům MIG point, Vranovka či rezidence Hvězdná, která již stojí. Tudíž jsem přesvědčen o tom, že do budoucna se tato lokalita bude velmi razantně měnit.

Pokud hledáte bydlení s charakterem, nechcete obyčejný, řekl bych až “tuctový” panelák ale vlastně takový sympatický rodinný dům v bytovém domě, který je připraven na příjemný život ve městě, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku. Tkalcovská 10 v Brně čeká na své nové majitele!

VIDEOPROHLÍDKA

PŮDORYS

FOTOGALERIE

MĚSÍČNÍ NÁKLADY BYTU

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

CENA 6.995.000,- KČ vč. PRÁVNÍHO SERVISU A SLUŽEB

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.