PRODANÉ

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM, ZÁBŘEH, okr. ŠUMPERK

Rád bych Vám nabídnul samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 6+1, který má možnost přestavby na dvě samostatné bytové jednotky 3+1. Celková podlahová plocha dosahuje rozměru 161 m2, a k tomu náleží pozemek o rozloze 600 m2.

Dům se nachází v udržovaném stavu, ale jeho přízemí z důvodu prodeje zůstalo částečně nedokončené. Do budoucna bude nutno provést dokončení rekonstrukce, ale druhé patro je již plně dokončeno a připraveno k okamžitému nastěhování.

V horním patře domu byla provedena nová elektroinstalace, kuchyňská linka a výmalba. Dům byl postaven z cihel na kopaném základu, proto nabízí i sklepní prostory, které jsou suché a udržují stabilní teplotu po celý rok. Rovná střecha, bude v brzké době rekonstruována současným majitelem, včetně střechy garáže a přístavby.

Garáž a přístavba domu již prochází procesem legalizace a zapsáním staveb do katastru nemovitostí, tudíž bude možné na tento dům zajistit hypoteční úvěr. 

Zahrada za domem je vybavena skleníkem a ovocnými stromy, což přináší potenciál pro zahrádkářské radovánky, je dostatečně velká pro domácí mazlíčky či děti a zároveň nenáročná na údržbu díky své rozloze.

Okna v domě jsou vybavena třískly, kromě technické místnosti a koupelny. Vytápění domu historicky probíhalo pomocí kamen na tuhá paliva, avšak v současné době je využíván plynový kotel a existuje možnost připojení tepelného čerpadla. Teplá voda je ohřívána v 200litrovém elektrickém bojleru umístěném v technické místnosti.

Pro případ, že budete potřebovat zajistit hypoteční úvěr, tak vám můžeme nabídnout konzultaci s hypoteční specialistkou, která má více než 20 let zkušeností v oboru a nabídne vám výhodné podmínky a zároveň bezpečný a hladký průběh obchodu.

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 5.090.000,- Kč

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na odkazech u kontaktu níže.