PRONAJATÉ

BYT 3+KK, ul. CHVÁLKOVICKÁ, OLOMOUC

Nabízíme k pronájmu vybavený byt v cihlovém domě o dispozici 3+1 a 71 m2 podlahové plochy. Byt prošel v minulosti zdařilou rekonstrukcí bytového jádra, podlah a interiérových zdí.

Severovýchodní orientace dětského pokoje, ložnice i balkonu zajistí pro letní měsíce chladnější místnosti. Obývací pokoj společně s kuchyní je orientována a jihozápad. Díky poměrně rozsáhlému příslušenství, kterým jsou dva sklepy o celkové ploše 9m2 zajistí dostatek úložných prostor a možnost pronájmu garáže za 2.000, – Kč/měs, nad rámec nájemného rozšíří celkovou pohodu pro rodinné fungování.

Okna jsou plastové, vytápění bytu vč. ohřevu vody je na vl. plynový kotel, čímž budete dobře regulovat vlastní spotřebu.

Garážová vrata jsou na elektrický pohon a díky tomu, že jsou koncová se zde nabízí možnost parkování před vlastní garáží, a tak mít dvě plnohodnotná parkovací místa.

Nájemné činí 17.000,- Kč/měs, energie jsou nad rámec a jsou ve výši: elektřina 1.500,- Kč/měs + Plyn 1.800,- Kč/měs, platba za společné prostory je 774,- Kč/měs – v závislosti na počtu nájemníků. Vratnou kauci majitel požaduje ve výši 50.000, – Kč.

Pro další informace, neváhejte zavolat.

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

FOTOGALERIE

PŘEPIS MĚSÍČNÍCH ZÁLOH

PENB

CENA PRONÁJMU ČINÍ 17.000,- KČ, ENERGIE VIZ. POPIS

Aby vám neutekla žádná nemovitost, rada či doporučení, sledujte mne na: