PRODANÉ

BYT 3+1, 110m², RUDA NAD MORAVOU – HOSTICE

Nadstandardně velký byt s vlastní zahradou, klidem a ještě po rekonstrukci? Měl bych pro Vás jednu nabídku, která by se Vám mohla líbit. Připravili jsme pro Vás bydlení v bytovém domě, který je v Rudě nad Moravou – Hosticích 

Ruda nad Moravou se nachází v okrese Šumperk, kde historie sahá až do roku 1350 nl. Žije zde přibližně 2.500 lidí a díky vlakovému spojení je i dobře dostupná.

Byt je v podílovém vlastnictví a nachází se v 2NP, dispozice je 3+1, velikost je 110m² a zahradou o velikosti 123m². Je zde vybudované nové bytové jádro, měděné jsou rozvody do radiátorů i elektroinstalace, které odpovídá novým standardům. Předchozí majitelé byt i vymalovali, takže bude ihned připravený k používání.

Vytápění bytu je kotlem na tuhá paliva, který je u každého bytu zvlášť a tak se Vám bude lépe hlídat každá – doslova protopená koruna. Teplou vodu spolehlivě ohřeje elektrický kotel se zásobníkem na 120l.

Vzhledem k tomu, že se zahrada nachází hned vedle kuchyně, za domem, tak se jedná o výborné umístění, protože jste na ni prakticky ihned a budete mít zde zároveň dostatečně velké soukromí spojené s nerušeným klidem. 
K uchování uhlí, dřeva či sezónních potřeb, je zde zděná ”šupna” o třech místnostech, se zamykatelnými dveřmi. Rozloha 123m² je dostatečně velká pro Vaše domácí mazlíčky, grilování s přáteli či relax a zároveň, né moc pracná na údržbu.

Vzhledem k tomu že se jedná o bytový dům, kde jsou klidní sousedé, tak se jedná o velice hezkou nabídku pro ty, kteří chtějí bydlet v přírodě, mít zahradu ale zároveň bydlet v bytě. Největší předností bydlení je klid, který je doslova božský.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budu rád když si společně domluvíme osobní prohlídku, na kterou se budu velice těšit.

MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA 3 OS.

VODA: 1.200 KčTuhá paliva cca 6.000 Kč/topná sezóna
ELEKTŘINA: 1.300 Kč

PROJEKTOVÝ PŮDORYS

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA

FOTOGALERIE

CENA VČ. PRÁVNÍHO SERVISU: 1.250.000 Kč

Sledujte mě na sociálních sítích.